sadsad x
asdasd

Thalia Home Sandal Ağacı & Gül Kokulu Çubuklu Oda Kokusu 100ml

Ürün Kodu : 1.7.THA.21151
298,00 TL

İlgili Ürünler

Adet:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • İade ve Değişim
 • Yorumlar (0)
 • Thalia Home Sandal Ağacı & Gül Kokulu Çubuklu Oda Kokusu 100ml

  "Thalia'nın büyülü dokunuşuyla gül bahçesine adım atın: Arzunun ve gizemin kokusu evinize gelsin!"

  Thalia'nın gizemli ve arzulu oda kokusu, sizi geceleyin bir gül bahçesine davet ediyor. Işığın ve gölgenin dansı, şehvetin ve sihrin eşsiz zıtlığında buluşuyor. Bu büyülü koku, güllerin zarafeti, sandal ağacının çekici dokunuşu ve doyum olmaz vanilya ile harmanlanarak benzersiz bir deneyim sunuyor.

  Üst notalarda parlayan frenk üzümü, armut ve pembe biberin etkileyici açılışıyla başlıyor. Orta notalarda yasemin, gül ve kediotu, kokuya derinlik ve çekicilik katarken, dip notalardaki vanilya ve sedir ağacı, kokunun iz bırakan ve unutulmaz bir kapanışını sunuyor.

  Thalia'nın bu özel oda kokusu, her anınıza arzu ve gizem katmak için tasarlanmıştır. Bu benzersiz kombinasyon, evinizi saran bir büyüye dönüşerek güzellik ve zarafeti iç mekanlarınıza taşır. Thalia'nın oda kokusu koleksiyonu ile evinizi eşsiz bir kokusal serüvene davet edin.

  Üst Notalar:

  Frenk üzümü, Armut, Pembe biber

  Orta Notaları:

  Yasemin, Gül, Kediotu

  Dip Notalar:

  Vanilya, Sedir Ağacı

  Ürün Kullanımı :

  Çubuklu oda kokusunun iyi emilimi için, doğal çubukları 100 ml’lik oda kokusu şişesine yerleştiriniz. Koku performansını arttırmak için çubukları günde bir kez çeviriniz. Çubukları yerleştirirken kağıt peçete kullanmaya dikkat ediniz. Damlayan esansiyel yağ yüzeylere zarar verebilir.

  Uyarılar:

  Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz, çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Ciddi göz tahrişine yol açar. Kolay alevlenir sıvı ve buhar. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, zararlı etki. Isıdan, sıcak yüzeylerden, kıvılcımdan, açık alevden ve diğer tutuşma kaynaklarından uzak tutun. Sigara içilmez. Çevreye verilmesinden kaçının. Gözlerde ise: birkaç dakika su ile dikkatlice durulayın. Kontakt lens varsa ve kolaysa çıkartın. Durulamaya devam edin.

  Cilt ile temas halinde ise: bol su ile yıkayın. İçeriği/ kabı ulusal yönetmeliklere göre bertaraf edin.

  İçindekiler / Ingredients:

  Ethyl Alcohol (CAS No: 64-17-5), Parfum (N/A), Aqua (CAS No:7732-18-5), Benzyl Salicylate (CAS No:118-58-1), Citral (CAS No:5392-40-5), Citronellol (CAS No: 106-22-9), Geraniol (CAS No: 106-24-1), Hexyl Cinnamal (CAS No: 101-86-0), Hydroxycitronellal (CAS No: 107-75-5), Limonene (CAS No: 5989-27-5), Linalool (CAS No: 78-70-6), Alpha-Isomethyl Ionone (CAS No: 127-51-5).

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.