sadsad x
asdasd

Thalia Home Nektarin & Amber Çubuklu Oda Kokusu 100ml

Ürün Kodu : 1.7.THA.21152
298,00 TL

İlgili Ürünler

Adet:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • İade ve Değişim
 • Yorumlar (0)
 • Thalia Home Nektarin & Amber Çubuklu Oda Kokusu 100ml

  "Nektarin ve Amberin eşsiz uyumu: Thalia Home Çubuklu Oda Kokusu ile evinizde duyusal bir yolculuğa çıkın."

  Thalia Home Nektarin & Amber Çubuklu Oda Kokusu, evinizi meyve kokularıyla doldurarak eşsiz bir atmosfer sunuyor. Üst notalardaki kırmızı meyveler, böğürtlen ve portakal ile enerjik bir açılış yaparak mekânınıza canlılık katıyor. Orta notalardaki portakal çiçeği, nektarin ve şeftali, içsel bir çekim yaratırken, misk vanilya ve amberin eşsiz dokunuşlarıyla kapanış yaparak evinizi saran sıcak ve zarif bir hava oluşturuyor.

  Thalia Home Nektarin & Amber Çubuklu Oda Kokusu, çubuklar aracılığıyla evinize yayılan bu benzersiz koku ile iç mekanınıza keyifli bir atmosfer katıyor. Her anınızı özel kılmak için tasarlanan bu oda kokusu, günlük yaşamınıza ferahlık ve huzur getiriyor. Evinizi sarmalayan bu dokunuş, Thalia'nın zarafeti ve kalitesi ile buluşuyor

  Üst Notalar:

  Kırmızı meyveler, Böğürtlen, Portakal

  Orta Notaları:

  Portakal çiçeği, Nektarin, Şeftali

  Dip Notalar:

  Misk Vanilya, Amber

  Ürün Kullanımı :

  Çubuklu oda kokusunun iyi emilimi için, doğal çubukları 100 ml’lik oda kokusu şişesine yerleştiriniz. Koku performansını arttırmak için çubukları günde bir kez çeviriniz. Çubukları yerleştirirken kağıt peçete kullanmaya dikkat ediniz. Damlayan esansiyel yağ yüzeylere zarar verebilir.

  Uyarılar:

  Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz, çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Ciddi göz tahrişine yol açar. Kolay alevlenir sıvı ve buhar. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, zararlı etki. Isıdan, sıcak yüzeylerden, kıvılcımdan, açık alevden ve diğer tutuşma kaynaklarından uzak tutun. Sigara içilmez. Çevreye verilmesinden kaçının. Gözlerde ise: birkaç dakika su ile dikkatlice durulayın. Kontakt lens varsa ve kolaysa çıkartın. Durulamaya devam edin.

  Cilt ile temas halinde ise: bol su ile yıkayın. İçeriği/ kabı ulusal yönetmeliklere göre bertaraf edin.

  İçindekiler / Ingredients:

  Ethyl Alcohol (CAS No: 64-17-5), Parfum (N/A), Aqua (CAS No:7732-18-5), Amyl Cinnamal (CAS No:122-40-7), Benzyl Alcohol (CAS No:100-51-6), Benzyl Benzoate (CAS No:120-51-4), Benzyl Cinnamate (CAS No:103-41-3),  Cinnamyl Alcohol (CAS No:104-54-1), Geraniol (CAS No:106-24-1), Isoeugenol (CAS No:97-54-1), Limonene(CAS No:5989-27-5), Cinnamal (CAS No:104-55-2), Citral (CAS No:5392-40-5), Coumarin (CAS No:91-64-5), Eugenol (CAS No:97-53-0), Hexyl Cinnamal (CAS No: 101-86-0), Linalool (CAS No: 78-70-6)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.