sadsad x
asdasd

Thalia Home Müge Çiçeği & Sardunya Çubuklu Oda Kokusu 100ml

Ürün Kodu : 1.7.THA.21150
298,00 TL

İlgili Ürünler

Adet:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • İade ve Değişim
 • Yorumlar (0)
 • Thalia Home Müge Çiçeği & Sardunya Çubuklu Oda Kokusu 100ml

  "Her çubuk, bir buket çiçeği getirir: Thalia'nın zarif kokusuyla evinizi çiçeklerle donatın."

  Thalia Home Müge Çiçeği & Sardunya Çubuklu Oda Kokusu, evinizi çiçek kokularıyla doldurarak benzersiz bir atmosfer sunuyor. Üst notalarda bulunan zambak ve sardunya, enerji dolu bir açılış yaparken, orta notalardaki zambak ve yaseminin özgün kokusu evinize bir buket çiçek açtırıyor. Bu özel karışım, şehri ve doğayı bir araya getiren çiçeksi bir koku deneyimi sunuyor.

  Zambak ve yaseminin benzersiz kokusu, ruhunuzu sararken, miskin zarif dokunuşu da kokunun dip notalarında kendini gösteriyor. Bu eşsiz kombinasyon, evinize doğanın tazeliğini ve çiçeklerin büyüsünü getirirken, her bir çubuk da mekanınıza hoş ve kalıcı bir koku bırakıyor. Thalia'nın zarafeti ve kalitesiyle evinizi çiçeklerle dolu bir rüyaya dönüştürün.

  Üst Notalar:

  Zambak, Sardunya

  Orta Notaları:

  Zambak, Yasemin

  Dip Notalar:

  Misk

  Ürün Kullanımı :

  Çubuklu oda kokusunun iyi emilimi için, doğal çubukları 100 ml’lik oda kokusu şişesine yerleştiriniz. Koku performansını arttırmak için çubukları günde bir kez çeviriniz. Çubukları yerleştirirken kağıt peçete kullanmaya dikkat ediniz. Damlayan esansiyel yağ yüzeylere zarar verebilir.

  Uyarılar:

  Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz, çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Ciddi göz tahrişine yol açar. Kolay alevlenir sıvı ve buhar. Sucul ortamda uzun süre kalıcı, zararlı etki. Isıdan, sıcak yüzeylerden, kıvılcımdan, açık alevden ve diğer tutuşma kaynaklarından uzak tutun. Sigara içilmez. Çevreye verilmesinden kaçının. Gözlerde ise: birkaç dakika su ile dikkatlice durulayın. Kontakt lens varsa ve kolaysa çıkartın. Durulamaya devam edin.

  Cilt ile temas halinde ise: bol su ile yıkayın. İçeriği/ kabı ulusal yönetmeliklere göre bertaraf edin.

  İçindekiler / Ingredients:

  Ethyl Alcohol (CAS No: 64-17-5), Parfum (N/A), Aqua (CAS No:7732-18-5), Benzyl Alcohol (CAS No:100-51-6), Amyl Cinnamal (CAS No: 122-40-7), Citronellol (CAS No: 106-22-9), Geraniol (CAS No: 106-24-1), Hexyl Cinnamal (CAS No: 101-86-0), Hydroxycitronellal (CAS No: 107-75-5), Limonene (CAS No: 5989-27-5), Linalool (CAS No: 78-70-6).

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.