sadsad x
asdasd
thalia-pop-up-banner-25032020.jpg (75 KB)
BLOG
Thalia Natural Beauty Defne Sabunu
08 Nisan 2020

Antioksidan ve antiseptik Thalia Natural Beauty Defne Sabunu cildinizi nemlendirip sakinleştirirken, saçlarınızı besleyip güçlendirir, parlaklık kazandırır, kepeklenmeyi önler.

Bu güzelliğe “evet” deyin
07 Nisan 2020

Thalia Natural Beauty Papatya Sabunu düzenli kullanıldığında cildinizi güzelleştirir, cildinizin parlaklığını kazanmasına ve saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur.

Probiyotiksiz olmaz!
06 Nisan 2020

Cilt ve saç bakımına da çok faydalılar. Probiyotik içeren ürünleri bol bol tüketmenizi ve Thalia Natural Beauty PROBIOTIC Kefir Özlü Kompleks’i kullanmanızı öneriyoruz.

 

Koronavirüs ve Hijyen İlişkisi
29 Mart 2020

Коронавирус быстро распространяется по всей планете. Мы настоятельно просим вас соблюдать правила гигиены в борьбе с коронавирусом.

Ölü hücreler ve siyah noktalar mı? Thalia ile hiç dert değil
22 Mart 2020

Thalia Natural Beauty’nin peeling ürünleriyle cildinizdeki ölü hücrelerden ve siyah noktalardan çabucak kurtulabilir, yumuşacık ve canlı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Kömür deyip geçmeyin
19 Mart 2020

Formülasyonunda laboratuvar ortamında yaratılan aktif kömüre yer veren ürünleri deneyin ve kömürün cildiniz üzerindeki inanılmaz yeteneklerine tanıklık edin.

Koronavirüs Karşısında Hijyeni Elden Bırakmayın
18 Mart 2020

Koronavirüs tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılıyor. Bu zararlı virüs karşısında hijyeni elden bırakmamanızı önemle rica ediyoruz.

Thalia’nın doğal sabunlarıyla elleriniz tertemiz
16 Mart 2020

Thalia Natural Beauty’nin sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen, yüzde 100 doğal ve bu nedenle de ciltte kesinlikle kuruluk yaratmayan sabunlarıyla temizlik konusunda içiniz çok daha rahat.

Thalia Natural Beauty’nin Yüz Temizleme Köpükleri
03 Mart 2020

Thalia Natural Beauty’nin Yüz Temizleme Köpükleri ile anında tertemiz ve yumuşacık bir cilde kavuşabilir, cildinize kaybettiği nemi geri kazandırabilirsiniz.

Ellerinize özel bakım Thalia’dan
23 Şubat 2020

Ahududu, İncir Sütü ve Papaya olmak üzere üç çeşitten oluşan Thalia Natural Beauty Duo Care El Bakım Setleri, banyonuzun atmosferini değiştirecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.