BLOG
Thalia göz çevrenize gözü gibi bakar
16 Haziran 2019

Cildimizden yedi kat daha ince olan göz çevremiz için Thalia Natural Beauty’nin geliştirdiği yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik Göz Çevresi Bakım Kremleri ile çok daha ışıltılı, bakımlı ve genç görüneceksiniz. 

Uykuda Güzellik Maskesi ile Uyurken Güzelleşin
09 Haziran 2019

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi, siz uyurken cildinizi maruz kaldığı dış etkenlerden arındırıyor, cildinize kaybettiği nemi geri veriyor. 

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi
09 Haziran 2019

İnci gibi duru ve aydınlık bir cilt için, Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi ile tanışmakta gecikmeyin.

Bu cilt bakım ritüeli ile olgun ciltler daha duru, aydınlık ve genç olacak. 

BB krem kullanmanın püf noktaları
02 Haziran 2019

Cildi nemlendiren ve kusurlarını kapatan Thalia Natural Beauty BB kremleri ile hayat öyle kolay ki!

Tek yapmanız gereken BB kremlerini kullanmanın püf noktalarına dikkat etmek.

Hatmi Çiçeği Cildiniz ve Saçlarınızla Buluşuyor
25 Mayıs 2019

İngilizce adı “marshmallow” olan hatmi çiçeği, tedavi edici özellikleri kadar cilde ve saçlara yaptığı değerli dokunuşlarla da göz ardı edilmemesi gereken bir bitki. Thalia Natural Beauty’nin gençler için yarattığı Marshmallow Miselar Serisi, sunduğu arındırıcı bakımla özel ilgiyi hak ediyor.

Thalia’nın Yüz Serumları Özel Mi Özel!
17 Aralık 2018

Size birbirinden harika iki yüz serumu önermek istiyoruz: Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu ve Thalia Natural Beauty Aloe Vera Onarıcı ve Nemlendirici Serisi SOS Serumu. Bu ürünleri kullanarak her daim ışıltılı ve genç bir yüze sahip olabilirsiniz.

Lime & Cool ile tıraş sonrası yumuşacık bir cilde kavuşmak elinizde
04 Eylül 2018

Erkek bakımının olmazsa olmazı tıraş, peşi sıra kuru, tahriş olmuş ve kızarık bir cildi beraberinde getirebilir. Bu durumu önlemenin yolu aslında son derece basittir: Cilde nem katan, tahrişleri ve kızarıklıkları önleyen ürünler.

Sakura Serisi ile saçlarınız yaşlanmasın!
04 Eylül 2018

Saçlar da yaşlanır! Yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerle birlikte saç telleri incelir, gücünü yitirmeye başlar, uzama hızı düşer ve ışıltısını kaybeder. Thalia Natural Beauty Sakura Serisi’nin saç bakım ürünleri ise saçlarınızdaki yaşlanma bulgularıyla başarıyla mücadele eder.

Efsanevi kiraz çiçekleri, Thalia Natural Beauty Sakura Serisi’nde!
28 Ağustos 2018

Japonların kutsal olarak kabul ettiği, şairlerin “ilkbahar karı” olarak adlandırdığı, büyüleyici güzelliğe ve eşsiz bir pembeye sahip sakura ağacının çiçeğinin (Türkiye’de bilinen adıyla kiraz çiçeğinin) saçlarınızda ve cildinizde mucizevi etkiler yaratabileceğini biliyor muydunuz?

Ölümsüzlüğün Bitkisi Aloe Vera
18 Ağustos 2018

Mısırlılar tarafından “ölümsüzlüğün bitkisi” olarak tanımlanan aloe vera, gerçek bir mineral, aminoasit ve vitamin deposudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.