BLOG
Thalia’nın Yüz Serumları Özel Mi Özel!
17 Aralık 2018

Size birbirinden harika iki yüz serumu önermek istiyoruz: Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu ve Thalia Natural Beauty Aloe Vera Onarıcı ve Nemlendirici Serisi SOS Serumu. Bu ürünleri kullanarak her daim ışıltılı ve genç bir yüze sahip olabilirsiniz.

Lime & Cool ile tıraş sonrası yumuşacık bir cilde kavuşmak elinizde
04 Eylül 2018

Erkek bakımının olmazsa olmazı tıraş, peşi sıra kuru, tahriş olmuş ve kızarık bir cildi beraberinde getirebilir. Bu durumu önlemenin yolu aslında son derece basittir: Cilde nem katan, tahrişleri ve kızarıklıkları önleyen ürünler.

Sakura Serisi ile saçlarınız yaşlanmasın!
04 Eylül 2018

Saçlar da yaşlanır! Yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerle birlikte saç telleri incelir, gücünü yitirmeye başlar, uzama hızı düşer ve ışıltısını kaybeder. Thalia Natural Beauty Sakura Serisi’nin saç bakım ürünleri ise saçlarınızdaki yaşlanma bulgularıyla başarıyla mücadele eder.

Efsanevi kiraz çiçekleri, Thalia Natural Beauty Sakura Serisi’nde!
28 Ağustos 2018

Japonların kutsal olarak kabul ettiği, şairlerin “ilkbahar karı” olarak adlandırdığı, büyüleyici güzelliğe ve eşsiz bir pembeye sahip sakura ağacının çiçeğinin (Türkiye’de bilinen adıyla kiraz çiçeğinin) saçlarınızda ve cildinizde mucizevi etkiler yaratabileceğini biliyor muydunuz?

Ölümsüzlüğün Bitkisi Aloe Vera
18 Ağustos 2018

Mısırlılar tarafından “ölümsüzlüğün bitkisi” olarak tanımlanan aloe vera, gerçek bir mineral, aminoasit ve vitamin deposudur.

Biraz çabayla daha zinde ve pürüzsüz kollara sahip olmamız mümkün!
15 Ağustos 2018

Tamam, mini etek veya şort giymeyelim, göbeğimizi bol tişörtlerle veya elbiselerle kapatmaya çalışalım ama ya hafiften sarkmaya başlamış, üstelik selülitli kollarımızı ne yapacağız?

Gül ile arının, gül ile güzelleşin!
27 Temmuz 2018

Dünyamızdaki var oluşu 35 milyon yıl öncesine kadar uzanan gül, binlerce yıldır aşkın ve güzelliğin simgesi. Bu eşsiz çiçek şimdi de Thalia Natural Beauty’nin Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yeni bir anlam buluyor. 

Erkekler, Lime & Cool Serisi ile her zamankinden daha özel
31 Mayıs 2018

Kişisel bakım, sadece kadınların değil erkeklerin de ihtiyacı. Temiz, bakımlı ve daha nemli bir cilt, mis gibi bir koku, tıraş sonrası cilt yumuşaklığı, kepeksiz ve daha güçlü saçlar…

Ayaklarınızı bahara hazırlayın!
13 Nisan 2018

Ayaklar kış boyu her zamankinden bakımsız kalır, sertleşir, pürüzlü hale gelir ve nemini kaybeder. Oysa yumuşacık, pürüzsüz, çatlaksız ve yoğun nemli ayaklar herkesin hayalidir. Bu hayali gerçek kılmak için de düzenli bakım yapılması şarttır. Bu güzel bahar günlerinde ayaklarınıza bir iyilik yapın ve onlara Thalia Natural Beauty ayak kremleriyle rahat bir nefes aldırın. Ayaklarınızı yılın her günü şımartmayı da ihmal etmeyin!

Selülitsiz bir yaşam mümkün!
13 Nisan 2018

Selülitler üzerine en fazla düşündüğümüz ve konuştuğumuz günlere ulaştık! Bahar ve peşi sıra hemen gelecek olan yaz ayları, selülit problemi yaşayan kadınları en fazla telaşa sürükleyen dönem. Ama üzülmeyin! Selülitsiz bir yaşam elbette mümkün.

Selülit nedir ve nasıl oluşur?

Selülit, cildimizin altında aşırı yağ birikimiyle oluşan bir dolaşım bozukluğu. Vücudumuzda zincirleme gelişen bazı etki ve tepkiler sonucunda ortaya çıkar. Şöyle ki: Öncelikle vücudumuzdaki yağ hücreleri, fazla gelen yağı depolar; kadınlık hormonu östrojenin etkisini göstermesiyle hücrelerimiz büyür ve kan dolaşımımız yavaşlar; bunun sonucunda vücudumuz daha fazla su tutmaya başlar ve kan dolaşımımızın hızı iyice zayıflar; böylelikle de dokularımıza daha az oksijen ulaşır. İşte tüm bu etki-tepki süreci sonucunda da cildimizin üzerinde dozu giderek artarak bir portakal kabuğu görüntüsü oluşur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.