Marka Profili

THALIA NATURAL BEAUTY

Akten Kozmetik , 1988 yılında kurulmuş sektörün öncü firmalarından biridir.  Doğal sabun, saç bakım ürünleri ve cilt bakım kremleri üretimi ile kozmetik sektöründeki köklü deneyimini,  tüketicilere THALIA NATURAL BEAUTY  markası ve “Doğalı Yaşamak Hakkınız” sloganıyla sunmaktadır. Tüm ürünleri piyasadaki ürünlerden farklı olarak doğal hammaddeler ve yağlar ile hazırlanmaktadır. Ürünlerinde kullanılan hammaddelerin bir çoğu kendi laboratuarlarında  elde edilen bitki özleri ile hiçbir katkı maddesi içermeden üretilmektedir.  

Akten Kozmetik , hem THALIA NATURAL BEAUTY markası ile hem de Özel Üretim (PL) bandında Türkiye pazarının yanı sıra 15 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bunun yanısıra Ebru Şallı by Thalia gibi  projelerle de tüketiciye farklı ürün çeşitleri sunmaya devam etmektedir.

Akten Kozmetik dünya standartlarında kalite belgelerine sahiptir. ISO 9001 standartlarına uygun olarak tasarlanan tesisi, insan sağlığı ile ilişkilendirilebilecek her ürünün, üretiminin tüm aşamalarında ve uygulamalarında yüksek kalite seviyesine sahip olduğunu gösteren GMP (Good Manufacturing Practice) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bu belgeler kaliteye, firmanın kozmetik güvenliğine olan bakış açısını ve müşterilerine verdiği önemi göstermektedir.

 

THALIA NATURAL BEAUTY  kendini anlatıyor ;

                                             
Biz ışıltılı ve sağlıklı cilt için doğanın gücüne inanıyoruz.

 

Vizyonumuz ; sağlıklı bir cilt için doğanın iyileştirici özellikleriyle formüle edilmiş güvenilir ürünler ile  tüketiciye ilham vermektir.

THALIA NATURAL BEAUTY  ürünlerinin içeriğinde; etkinliği kanıtlanmış ve sadece en iyi , en güçlü etken maddelere yer vermeyi ilke edinmiştir.

Bunun yanı sıra devam eden AR-GE çalışmalarımızla, yeni formüllerin ve etkinliği kanıtlanmış içeriklerin peşindeki yolculuğumuz büyük bir tutku ile devam etmektedir.


Biz  idealin peşinde koşmanın olumlu gücüne inanıyoruz.

 

Misyonumuz ; sunduğumuz  tüm ürün gamımızla , kaliteden ödün vermeden, tüketiciyi  bilinçlendirmek , sağlıklı ürün kullanımı konusunda farkındalık yaratmaktır.

THALIA NATURAL BEAUTY markası ile  sürdürülebilir kaynak kullanımına önem vererek , dünyamıza karşı sorumluluğumuzu unutmuyoruz.

Aynı şekilde çalıştığımız tedarikçilerimizin de benzer sorumluluk paylaşımında olmasına önem veriyoruz.

www.thalia.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.