Hakkımızda

Thalia markası doğal güzelliği öne çıkaran kozmetik ürünlerini geliştirmek üzere 2006 yılında Akten Kozmetik tarafından yaratılmıştır.

55 yıllık kozmetik ve ilaç sektörü tecrübesiyle Akten Kozmetik, doğal sabun ile başlayan doğal güzellik ürünlerini cilt bakım ve saç bakım kategorileriyle genişletmeye devam etmektedir.

Avrupalı ve Türk uzmanlarla beraber yüzlerce saatlik AR-GE çalışmalarıyla geliştirilen Thalia ürünlerinin formülasyonları doğal bitki özlerinden oluşmaktadır. Böylece Thalia ürünleriyle doğadan gelen güzelliği bozmadan size ulaştırabilmektedir.

Markanın sahibi ve üreticisi Akten Kozmetik hakkında detaylı bilgi için www.aktenkozmetik.com adresini ziyaret edebilirsiniz


KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

İş yapma biçimimizde temel referans olarak aldıımız deerlerimiz:

 • Çevreyle Dost Olmak
   :  
  Modern teknoloji ve arıtma sistemlerini kullanarak, bulundu
  u ortamdaki doal kaynakları korumak sureti ile dünya standartlarında çevreyle dost üretim yapmak, nicelikten çok nitelie verdiimiz deerin göstergesidir.
 • Ekip Anlayııyla Çalımak
  Çalı
  anlarımız ve bizimle i yapan alt firmaların çalıanları, AKTEN KOZMETİK ailesinin birer üyesidir. Ekip bilincini önde tutmak ve elde edilen tüm baarıların ekip olarak paylaılmasını benimsemek esastır.
 • Sürekli Geliim
  Gücümüzü yetkin ve ba
  arılı insan kaynaımızdan alırız. Çalıanlarımıza gerekli ve mümkün olan tüm geliim imkanlarını sunarak ve çalıma koullarımızı hep daha iyiye götürerek dinamik ve sürekli gelien organizasyon olmak kurumsal hedeflerimize ulamak yolundaki en büyük dayanaımızdır.
 • Evrensel Etik Deerlere Balılık
  Bütün uygulamalarımızda yasalara, insan haklarına ve i
  ahlakı kurallarına uyum, dürüst ve insan odaklı yönetimimizin taviz verilmez deerlerindendir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.