BLOG
Gül ile arının, gül ile güzelleşin!
27 Temmuz 2018

Dünyamızdaki var oluşu 35 milyon yıl öncesine kadar uzanan gül, binlerce yıldır aşkın ve güzelliğin simgesi. Bu eşsiz çiçek şimdi de Thalia Natural Beauty’nin Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yeni bir anlam buluyor. 

Erkekler, Lime & Cool Serisi ile her zamankinden daha özel
31 Mayıs 2018

Kişisel bakım, sadece kadınların değil erkeklerin de ihtiyacı. Temiz, bakımlı ve daha nemli bir cilt, mis gibi bir koku, tıraş sonrası cilt yumuşaklığı, kepeksiz ve daha güçlü saçlar…

Ayaklarınızı bahara hazırlayın!
13 Nisan 2018

Ayaklar kış boyu her zamankinden bakımsız kalır, sertleşir, pürüzlü hale gelir ve nemini kaybeder. Oysa yumuşacık, pürüzsüz, çatlaksız ve yoğun nemli ayaklar herkesin hayalidir. Bu hayali gerçek kılmak için de düzenli bakım yapılması şarttır. Bu güzel bahar günlerinde ayaklarınıza bir iyilik yapın ve onlara Thalia Natural Beauty ayak kremleriyle rahat bir nefes aldırın. Ayaklarınızı yılın her günü şımartmayı da ihmal etmeyin!

Selülitsiz bir yaşam mümkün!
13 Nisan 2018

Selülitler üzerine en fazla düşündüğümüz ve konuştuğumuz günlere ulaştık! Bahar ve peşi sıra hemen gelecek olan yaz ayları, selülit problemi yaşayan kadınları en fazla telaşa sürükleyen dönem. Ama üzülmeyin! Selülitsiz bir yaşam elbette mümkün.

Selülit nedir ve nasıl oluşur?

Selülit, cildimizin altında aşırı yağ birikimiyle oluşan bir dolaşım bozukluğu. Vücudumuzda zincirleme gelişen bazı etki ve tepkiler sonucunda ortaya çıkar. Şöyle ki: Öncelikle vücudumuzdaki yağ hücreleri, fazla gelen yağı depolar; kadınlık hormonu östrojenin etkisini göstermesiyle hücrelerimiz büyür ve kan dolaşımımız yavaşlar; bunun sonucunda vücudumuz daha fazla su tutmaya başlar ve kan dolaşımımızın hızı iyice zayıflar; böylelikle de dokularımıza daha az oksijen ulaşır. İşte tüm bu etki-tepki süreci sonucunda da cildimizin üzerinde dozu giderek artarak bir portakal kabuğu görüntüsü oluşur.

Argan yağı, cildimiz ve saçlarımız için gerçek bir dost!
22 Mart 2018

Argan yağının cilde ve saçlara faydaları saymakla bitmez. “Sıvı altın” olarak da tanımlanan bu eşsiz yağ, hem harika bir nemlendirici hem de yaşlanma karşıtı bir ürün.

Saç Dökülmesine Elveda!
25 Şubat 2018

Zayıflayan, yıpranan, dökülen saçlar kadınların en büyük problemlerindendir. Saç dökülmesi stres, protein eksikliği, hamilelik, aşırı A veya B vitamini tüketimi, mevsim değişikliği, demir eksikliği gibi sebeplerden ötürü ortaya çıkar; sebebi her ne olursa olsun önlenebilir bir problemdir. Burada önemli olan her yetişkinin gün içerisinde ortalama 50 ila 100 tel arasında saç teli kaybetmesinin normal olduğunu, fakat bunun üzerindeki miktarın “problem” olarak nitelendirilebileceğini bilmektedir.

Göz Çevresi Bakımının Olmazsa Olmazları
25 Şubat 2018

Göz çevresi bakımının olmazsa olmazları

Mutluluğunuzu, kızgınlığınızı, üzüntünüzü ve daha birçok duygunuzu yansıtan gözlerinizin çevresine doğru bakım uygulayıp uygulamadığınızı hiç düşündünüz mü? Size birkaç adımda doğru göz çevresi bakımıyla ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Kleopatra’nın Güzellik Sırları
04 Kasım 2016

Kleopatranın güzellik sırları

 

Formülü Bizde
04 Kasım 2016

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.