sadsad x
asdasd
Thalia

Thalia Organik Argan Yağlı ve Coenzym Q10 Yaşlanma Karşıtı Cilt Kremi 175 ml

Ürün Kodu : THALIA-003
39,99 TL
37,99 TL
Yüzde 100 doğal ürünlere imzasını atan Thalia Natural Beauty, Argan Yağlı Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Kremi ile sadece Fas’ta yetişen argan ağacının eşsiz yağını cildinizle buluşturuyor.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Cildiniz, argan yağı ve Coenzym Q10’nun güç birliğiyle genç kalsın!

  Ürün bilgileri:
  Yüzde 100 doğal ürünlere imzasını atan Thalia Natural Beauty, Argan Yağlı Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Kremi ile sadece Fas’ta yetişen argan ağacının eşsiz yağını cildinizle buluşturuyor.

  Faslılar yüzyıllardır argan ağacının tohumlarını ezerek yağını çıkartıyor ve bu yağı hem yemeklerinde hem de cilt bakımlarında kullanıyorlar. Hatta Faslı kadınların saç ve yüz güzelliklerini argan yağına borçlu oldukları söyleniyor. Çok sınırlı bir bölgede yetişmesi nedeniyle, argan ağacının koruma amacıyla UNESCO Biyosfer Rezervleri Programı’nda yer aldığını da belirtelim.

  İçeriği açısından çok değerli olan organik argan yağı, büyük oranda E vitamini içerir; ayrıca antioksidan özelliğine sahiptir. Formülasyonunda bu eşsiz yağa yer veren Thalia Natural Beauty Argan Yağlı Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Kremi, sahip olduğu dual etkiyle cildinizi nemlendirerek besler, yumuşacık yapar ve parlatır. Ayrıca cildinizde oluşabilecek problemlerin engellenmesine de yardımcı olur.

  İçeriğindeki doğal Coenzym Q10 ile kırışıklıklarla cildin derinliklerinde savaşır. Aynı zamanda çevresel faktörlerin ve stresin yol açtığı serbest radikallere karşı cildin savunma mekanizmasını harekete geçirerek, cildin yenilenmesi için gerekli olan enerjiyi sağlar. Cildinizin daha pürüzsüz ve genç görünmesini destekler.

  Teknik detaylar:
  SLS, SLES, paraben, parafin, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Ürün kullanımı:
  Ürünü, sabah ve akşamları hafif bir masajla cildinize uygulayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.