Thalia

Thalia İnci Tozu Özlü Cilt Kremi 250 ml

Ürün Kodu : THALIA-856
44,99 TL
Yeni
Havale/EFT
 : 
42,74 TL
İncinin öğütülmesiyle elde edilen inci tozu, üç bin yılı aşkın süredir geleneksel Uzakdoğu tıbbında kullanılıyor. Mineral tabanlı organik bir yapıya sahip olan inci tozunun içeriğinde cilt için yararlı pek çok mineralin yanı sıra protein ve 20’den fazla aminoasit bulunuyor. 
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Ürün bilgileri:


  Thalia Natural Beauty İnci Tozu Özlü Cilt Kremi
  ile hücreleriniz yenilensin, kırışıklıklarınız azalsın!

  İncinin öğütülmesiyle elde edilen inci tozu, üç bin yılı aşkın süredir geleneksel Uzakdoğu tıbbında kullanılıyor. Mineral tabanlı organik bir yapıya sahip olan inci tozunun içeriğinde cilt için yararlı pek çok mineralin yanı sıra protein ve 20’den fazla aminoasit bulunuyor. Mineral, protein ve aminoasit güç birliği sayesinde inci tozu hücreleri yenileyip canlandırıyor, sıkılaştırıp kırışıklıkları azaltıyor; ayrıca cildi tertemiz yapıp parlatıyor. İnci tozunun akne ve kızarıklık gibi cilt problemlerine iyi geldiği de bir gerçek. Özetle, inci tozu cilde gençlik ve duruluk katıyor.

  Eşsiz inci tozunun Akten Kozmetik Laboratuvarı’ndaki özel çözümlerle birleştirilmesiyle yaratılan yüzde 100 doğal ve yüzde 100 inovatif Thalia Natural Beauty İnci Tozu Özlü Cilt Kremi, cilt dokusuyla dost mineral bazlı biyoaktif moleküller içeriyor; bu şekilde cilt metabolizmasını hızlandırıyor ve hücreleri yeniliyor. Thalia Natural Beauty İnci Tozu Özlü Cilt Kremi, aynı zamanda sıkılaştırıcı, canlandırıcı ve kırışıklık önlemeye yardımcı etkileriyle cildin gençleşmesine katkıda bulunuyor. Öte yandan cildin doğal renginin korunmasını sağlarken, kızarıklıkları ve çillerin belirginliğini azaltıyor. Düzenli kullanımda ise cilde parlaklık ve tazelik kazandırıyor.

  Teknik detaylar:
  Paraben ve parafin gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

  Kullanım şekli:
  Thalia Natural Beauty İnci Tozu Özlü Cilt Kremi’ni hafif dokunuşlarla cildinize uygulayın. Bu ürünü güne başlarken, duş ve güneşlenme sonrasında veya ihtiyaç duyduğunuz diğer anlarda günlük cilt bakım rutininizin bir parçası olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   

En Çok Satılanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.