sadsad x
asdasd
Uykuda Güzellik Maskesi ile Uyurken Güzelleşin
09 Haziran 2019

Uyurken güzelleşmek kulağa harika gelen bir öneri, öyle değil mi? Üstelik mümkün…

Tek yapmanız gereken Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi’ni kullanmak.

Yüzde yüz doğal ve yüzde yüz inovatif ürünleriyle kozmetik dünyasında haklı bir yer edinen Thalia Natural Beauty’nin 40+ yaş grubundaki kadınlar için ürettiği Pearl & Peptide Reverse Age Serisi, birbirinden özel ürünleri kucaklıyor. Pearl & Peptide Reverse Age Serisi, inci tozunun mükemmel dokunuşunu, aminoasitleri birbirine bağlayan peptitleri ve hyalüronik asidi buluşturuyor. Bu eşsiz cilt bakım ritüeli ile olgun ciltler daha duru, aydınlık, nemli ve genç oluyor.

Işıl ışıl bir cilt ile güne başlayın

Size şimdi serinin en özel ürünlerinden Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi’nden söz etmek istiyoruz. Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi, siz uyurken cildinizi maruz kaldığı dış etkenlerden arındırıyor, cildinize kaybettiği nemi geri veriyor, içeriğindeki yoğun nemlendiricilerle yağ ve su dengesini koruyup kurumayı önlüyor, elastikiyetini takviye etmeye yardımcı oluyor. Öte yandan da cildinizi besleyip yapılandırıyor. Bu şekilde de ertesi sabah canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle güne başlayabiliyorsunuz.

Temizlemenize gerek yok!

Böylesine mutluluk verici bir sonuca ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit: Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi’ni, yatmadan önce temizlenmiş cildinize ince bir tabaka halinde uygulayacaksınız, 1 dakika boyunca masaj yaparak cildinize yedireceksiniz ve güzelce yatıp uyuyacaksınız. Bu maske, gece boyunca yüzünüzde kalacak, sonrasında temizlemeniz de gerekmeyecek.

Ürünün içeriğindeki inci tozu (pearl), okyanus incilerinin öğütülmesiyle elde ediliyor; içeriğinde ise cilt için yararlı pek çok mineralin yanı sıra protein ve 20’den fazla aminoasit bulunuyor. Bunlar da hücreleri yenileyip canlandırıyor, sıkılaştırıp kırışıklıkları azaltıyor.

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi’ni haftada 2 kez uygulamanız yeterli olacak.

Sadece 40+ yaş grubuna değil her yaş grubuna ve her cilt tipine uygun olan ürünün SLS, SLES ve paraben gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermediğini de belirtmek isteriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.