sadsad x
asdasd
Thalia’nın Doğal Kefir Sabunu ile tanışın
08 Eylül 2019

Antioksidan özelliğiyle serbest radikallerle savaşıyor ve cilt yaşlanmasını geciktirici etki gösteriyor. Cildi yoğun bir biçimde nemlendiriyor ve besliyor. Ayrıca saç derisindeki kepeği önlemeye yardımcı olurken saç köklerini güçlendiriyor.

Geçmişi çok eski yıllara dayansa da son yıllarda popüler olan kefir, özellikle sağlıklı yaşamaya önem verenlerin tercihi haline gelen bir içecek. Sütün özel bir maya mantarıyla mayalanmasıyla oluşan ve tadı ayranı andıran bu ekşimsi içeceğin kökeni Kafkasya’ya, Orta Asya Türklerine dayanıyor. Kefiri “sağlıklı yaşamın” vazgeçilmezi kılan özelliği ise probiyotik açısından son derece zengin olması. Örneğin, probiyotik bakteriler yoğurtta iki taneyken kefirde yaklaşık 30 adet olarak bulunuyor.

 

Kefirin öyle çok faydası var ki!

Kefir, vücuda dost mikro organizmalar olan probiyotikler dışında bol miktarda vitamin ve mineral içeriyor. Bu özellikleri de kefiri bir “gençlik iksiri” haline getiriyor. Neden mi? Çünkü kefir öncelikle vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Bununla kalmıyor; ayrıca vücudun enfeksiyonlara direncini artırıyor, sindirim sistemini güçlendiriyor, kanı temizliyor, kansızlığı önlüyor, karaciğer ve bağırsak rahatsızlıklarına iyi geliyor, yüksek tansiyonu düzenliyor. Sinir sistemini güçlendirirken uykusuzluğu ve stresi yok ediyor, kronik yorgunluğu da gideriyor. Zihinsel aktiflik sağlaması da kefirin faydaları arasında yer alıyor.

 

Kefir, cildin yaşlanmasını geciktiriyor

Kefirin cilt ve saç üzerinde de harika etkileri var: Cildi güzelleştirip parlaklık veren kefir, cildin nem dengesini sağlıyor ve cildin yaşlanmasını geciktiriyor. Yanık dahil cilt enfeksiyonlarının iyileşmesini desteklerken tırnak sağlığına da fayda sağlıyor. Saçları besliyor ve kepeğin önlenmesine yardımcı oluyor.

 

Birbirinden değerli ham maddeleri özel formülasyonlarıyla birleştirerek eşsiz genişlikte bir ürün yelpazesi yaratmış olan Thalia Natural Beauty’nin doğal ürün tutkunlarıyla buluşturduğu sabunlardan biri olan Doğal Kefir Sabunu, gücünü işte bunlardan alıyor.

 

Thalia Natural Beauty Doğal Kefir Sabunu, kefirin antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallerle savaşıyor ve cildi genç tutuyor. Dermatolojik olarak test edilmiş bu sabun sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.