sadsad x
asdasd
Thalia

Thalia Kükürt ve Kırmızı Biber Şampuanı - 300 ml

Ürün Kodu : THALIA-126
44,99 TL
42,74 TL
Thalia Kükürt ve Kırmızı Biber Şampuanı saçlarınızdaki fazla yağlanmanın önüne geçer ve buna bağlı kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Geleneksel yöntemlere modern ve teknolojik bir uyarlama olan Thalia Kükürt ve Kırmızı Biber Şampuanı ile saçlarınız çok daha güçlü!

  Ürün Detayları:
  Thalia Kükürt ve Kırmızı Biber Şampuanı, yüzyıllardır saçları beslemek için kullanılan kükürt ve kırmızı biberi aynı üründe buluşturuyor ve kökten uca daha güçlü saçlar vaat ediyor.

  Kükürtün Faydaları Neler?
  Saç gelişiminde ve saç uzamasında önemli rol oynayan bir mineral olan kükürt, içeriğinde bol miktarda keratin barındırır. Ayrıca B5 ve B3 vitaminlerinin işlevini artırır. İnsan sağlığına çok sayıda faydası bulunan kükürt, kan dolaşımını hızlandırır, saç cildi üzerinde olumlu etkiler bırakır.

  Kırmızı Biberin Faydaları Neler?
  Kırmızı biber, içerdiği capsaisin ile saç köklerini uyarır ve saçların daha hızlı uzamasını sağlar. Üstelik kırmızı biber, mutluluk hormonu salınımını da tetikler.

  Thalia Kükürt ve Kırmızı Biber Şampuanı Etkileri
  İşte tüm bunların birleşimi ve teknolojinin desteğiyle geliştirilen formülasyonu, Thalia Kükürt ve Kırmızı Biber Şampuanı vazgeçilmez bir ürün haline getirir. Ürün saçınızın yağ dengesinin korunmasına da yardımcı olur.

  Thalia Kükürt ve Kırmızı Biber Şampuanı ürünün bir özelliği de, Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda 24 çeşit bitkinin karışımından elde edilen ve saç dökülmesine karşı etkili olan patentli PhytoComplex AHL® isimli bitkisel aktiftir. Bu sebeple destekleyici olarak saç kremi kullanmanıza gerek yoktur.

  Teknik Detaylar:
  SLS, SLES, paraben, parafin, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez.
  Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Ürün Kullanımı:
  Şampuanı ıslak saçınıza her iki günde bir uygulayın.
  En az beş dakika saçınızda bekletin. Bu esnada emilimin artırılması için saçınıza masaj yapın.
  Ilık suyla durulayın.
  Saç dökülmesine karşı olumlu sonuç alabilmek için düzenli olarak kullanılmasını tavsiye ederiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.