sadsad x
asdasd
sonbahar indirim EL KREMİ-02.jpg (646 KB)
Thalia

Thalia Geleneksel Gül Suyu 250 ml

Ürün Kodu : 1.3.THA.17238
44,99 TL
Yeni

Eşsiz ve nadide güllerin size vereceği ferahlık hissi ile canlanın, tazelenin. Tonik etkili Thalia Geleneksel Gül Suyu ile cildinizin bakımını doğal yollardan yapın.

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • THALIA GELENEKSEL GÜL SUYU 250 ML

  Gül suyu, Babil, Mısır, Çin ve Roma gibi eski medeniyetlerde değişik amaçlarla dini ve spiritüel törenlerde kullanıldığı gibi, Kleopatra ve İmparatoriçe Josephine de dâhil olmak üzere pek çok güçlü ve güzel kadın tarafından cilt bakım rutinlerinin bir parçası olarak da kullanılmıştır.

  Sayısız kültürde güzelliğin ve saflığın sembolü olarak kabul edilen gül, Türk geleneklerinde de çok önemli bir yere sahiptir. Osmanlı sarayının dillere destan gül bahçelerinden pek çok kaynakta bahsedilmektedir. Özellikle Topkapı Sarayı'nda tonlarca gül suyu kullanıldığı ve haremdeki kadınlar tarafından güzelliğe olan katkısı dolayısıyla sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir.

   

  Thalia Geleneksel Gül Suyu aromatik gül kokusuyla rahatlatır ve ferahlatır.

  Cildinizi temizlerken, içeriğinde bulunan gül yağı sayesinde cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. Mat bir cilde sahipseniz gül suyu kullanarak daha canlı ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

  Antioksidan içeriği ve sağladığı tonik etkisi ile ciltteki renk eşitsizliklerini önlemeye yardımcı olur. Tonik etkisi ile ciltteki genişlemiş gözenekleri hedef alır. Derinlemesine temizlenmiş ve sıkılaşmış gözeneklere kavuşmanıza yardımcı olur.

  Fazla sebumu ciltten uzaklaştırarak cildin yağlanma oranını dengeler. Böylece ciltte oluşabilecek sivilce ve komedonları önlemede etkilidir. 

  Tonik Etkilidir

  Gül Yağı İçerir

  Paraben, alkol içermez

  Gül Suyu & Sıcak Havlu Tekniği;

  Ilık su ile ya da mikroda ısıtılmış, cildinizi yakmayacak ısıdaki yumuşak ıslak bir yüz havlusu üzerine Thalia Geleneksel Gül Suyundan damlatarak yüzünüze havlu ile aşağı yukarı, sağa sola yumuşak hareketlerle birkaç dakika masaj yapın. Cildinizin daha nemli ve canlı göründüğünü sizler de fark edeceksiniz!

  Kullanım şekli: Bir pamuk yardımı ile yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Durulanma gerektirmez. Haricen kullanım içindir.

  Uyarılar: Güneş ışığından koruyunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. Gözle temasından kaçınınız.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.