sadsad x
asdasd
Sevgilinizin cildinde bir gül dokunuşu
19 Ocak 2020

Aşkın simgesi gül; çiçeğiyle, yaprağıyla, özüyle, yağıyla ve suyuyla güzelliğin de kaynağı. Antik çağlardan bu yana güzelliğe ulaşma yolunda en çok tercih edilen çiçeklerden biri olan gül, yüzde 100 doğal Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yeni bir anlam buluyor. Seri, Sevgililer Günü’nde çok özel bir hediye seçeneği olarak göz dolduruyor.

Thalia Natural Beauty’nin yüz temizleme köpüğü, yüz temizleme suyu&tonik, yüz kremi, vücut losyonu, el kremi ve sabundan oluşan Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile Sevgililer Günü’nde sevgilinize pürüzsüzlük, arınma ve güzellik hediye etmeye ne dersiniz?

Aşkın simgesi gül, geçmişten bugüne her zaman en bilinen ve en sevilen çiçeklerden biri oldu. Gülgiller (rosaceae) familyasından gül, fosil kaynaklara göre 35 milyon yıllık bir geçmişe sahip. Gülün menşei tam olarak bilinmiyor ama genel kanı Orta Asya ve Asya olduğu yönünde. Türkiye’de yabani olarak 23 çeşit gül yetişiyor; en yaygın türünün yabani gül (rosa canina) olduğunu söylemek mümkün.

Gülün cilde eşsiz faydaları var

  • İçeriğindeki C vitaminiyle antioksidan özelliği sahip olan gül, cildi gençleştirir ve canlandırır. Kırışıklıkların giderilmesini destekler.
  • Harika bir nemlendiricidir, içeriğindeki doğal yağlarla cilde kolayca nüfuz eder.
  • Aynı zamanda başarılı bir cilt temizleyicisidir.
  • Cildi sıkılaştırır, esneklik kazandırır, gözeneklerin açılmasını sağlar, cildi pürüzsüzleştirir.
  • Gözaltı morluklarının ve torbalarının giderilmesine yardımcı olur.
  • Cildi sakinleştirir ve dinlendirir.
  • Antibakteriyel özelliğiyle cildi tedavi eder; şişlik, kızarıklık, akne, egzama ve lekelerden arındırır, güneş yanıklarına karşı korur.
  • Kan dolaşımını hızlandırdığı için selülitlere karşı da iyileştirici etkisi vardır.

 

Thalia Natural Beauty, gül özlerinin doğal arındırıcı bakımını 6 ürün içeren Midnight Rose Serisi ile sunuyor!

Eşsiz gül, yüzde 100 doğal ve sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi içermeyen Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yeni bir anlam buluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.