sadsad x
asdasd
Hem “göz”e hem “boyun”a tek bir Thalia yeter
25 Temmuz 2019

Bu eşsiz krem, hem göz çevrenizin hem de boynunuzun bakımını tek bir ürünle yapabiliyor.

Kırışıklığa en meyilli bölgeler, göz çevresi ve boyundur. Çünkü bu iki bölgede de cildimiz çok daha ince ve hassastır.

Göz çevremiz gerek bu yapısı gerekse dış koşullardan ve stresten çabucak etkilenmesi nedeniyle erken yaşlardan itibaren kırışma belirtileri göstermeye başlar. Boynumuz da aynı durumdan nasibini alır. Üstelik ilerleyen yaşlarda kırışık oluşumunun yanı sıra gıdının belirginleşmesi ve hatta sarkması durumuyla da karşı karşıya kalınabilir.

 

Ciltteki deformasyonunun önlenmesi, bildiğiniz gibi sağlıklı beslenmeden, bol su içmekten, uykusuz kalmamaktan, stressiz bir hayattan geçiyor. Bunlar dışında da yapılacaklar var elbette! İlk olarak yapılması gereken göz çevresinin ve boyun bölgesinin hassasiyetine uygun olarak geliştirilmiş doğal kozmetik ürünlerini kullanmak. Cildimizi temiz tutmak ve masaj yapmak da son derece önemli. Bir başka önemli konu ise cilt bakım ürünlerini günlük rutinimizin bir parçası haline getirmek için ileri yaşları beklememek, 20’li yaşlardan itibaren göz çevresi ve boyun bölgesi bakımına özen göstermek… Boyun bölgesini yıpranmadan korumak için ayrıca uyurken ince bir yastığı tercih etmeli, gün içinde boynumuzu olabildiğince dik tutmalı, boynumuzu destekleyen kasları güçlendirecek yüzme gibi sporları yapmalıyız.

 

İki hassas bölgenin ihtiyaçları tek bir üründe bir araya getirildi

Her zaman en yeninin peşinde koşan ve AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Akten Kozmetik Laboratuvarlarının göz çevresi ve boyun bölgesi için geliştirdiği Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi özel ilgi hak eden bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

 

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu krem, eşsiz dokusuyla göz çevresi ve boyun için kullanılabiliyor. “Çift yetenekli” Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi, içeriğindeki inci tozu (pearl), peptit ve hyalüronik asit gibi maksimum konsantrasyonda yaşlanma karşıtı maddelerle hem göz çevresindeki hem de boyun bölgesindeki çizgilerin ve kırışıklıkların yoğun bakımını mükemmel bir şekilde yapıyor. Uzun süreli nemlendirme etkisiyle cildin doğal yenilenmesini optimize etmeye yardımcı oluyor.

 

Kremdeyoğun olarak yer verilen inci tozunda cilt için yararlı pek çok mineral, protein ve 20’den fazla aminoasit bulunuyor. Cilde gençlik ve duruluk katan inci tozu, hücreleri yenileyip canlandırıyor, sıkılaştırıp kırışıklıkları azaltıyor.

Aminoasit moleküllerinden oluşan peptitlerin görevi de hücreler arasında ileticilik yapmak. Peptitler, metabolizmanın düzenlenmesinde aktif rol alıyorlar, kırışıklıkları azaltıyorlar, cildi nemlendirip sıkılaştırıyorlar. Vücudun her dokusunda bulunan hyalüronik asidin üretimi ise yaşın ilerlemesiyle birlikte azalıyor, bu da kolajen yapısının bozulmasına ve cildin yaşlanmasına neden oluyor. Hyalüronik asit desteği cildi nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor, sıkılaştırıp gençleştiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.