sadsad x
asdasd
Güneşin Yıprattığı Cildinizi Sakura Yüz Maskesi ile Tazeleyin
27 Haziran 2019

Güneşin ve denizin etkilerine yaz boyunca maruz kalan, nemini ve canlılığını kaybeden cildinizi yenileme ve tazecik yapma zamanı geldi. Bunun için size harika bir önerimiz var: Thalia Natural Beauty Sakura Yüz Maskesi.

 

 

Thalia Natural Beauty Sakura Yüz Maskesi’ni bir gençlik ışıltısı olarak tanımlayabiliriz.

İlhamını Japonların efsanevi kiraz çiçekleri sakuradan alan Thalia Natural Beauty Sakura Serisinin eşsiz ürünlerinden Sakura Yüz Maskesi, yüzünüzü güldürecek, cildinize yaz boyunca kaybettiği nemi geri verecek, cildiniz taptaze ve pırıl pırıl olacak.

 

Şairlerin “ilkbahar karı” olarak adlandırdığı, büyüleyici güzelliğe ve eşsiz bir pembeye sahip sakura, ciltte müthiş etkiler yaratıyor. Yüzde yüz doğal ve yüzde yüz inovatif Thalia Natural Beauty de bu çiçeğe yoğun olarak yer verdiği Sakura Yüz Maskesi’ni deniz ve güneş tatillerini bitirip şehre dönen hanımlara öneriyor.

 

Hem yoğun nemlendirme hem de yaşlanma karşıtı özelliklere sahip!

 

Yaşlanma karşıtı Thalia Natural Beauty Sakura Yüz Maskesi, içeriğindeki sakura özleriyle çok yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlıyor. Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik ediyor. Bir yandan cildinizin elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olabiliyor. Çevresel etkileri de minimize ediyor.

 

Özetle; pürüzsüz ve neme doymuş bir cilt yaratıyor.

 

Paraben ve parafin gibi insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içermeyen Thalia Natural Beauty Sakura Yüz Maskesi; bisabalol, lavanta, papatya gibi özlerle cildinizi temizliyor, ferahlatıp rahatlatıyor. Sheabutter ve pirinç kepeği gibi değerli yağlarla nemlendirme özelliğini pekiştiriyor. Bepanthol ve E vitaminiyle yaşlanma karşıtı besleyici bakım sunuyor.

 

Haftada iki kez kullanarak yüzünüzü güneşin ve denizin yıpratıcı etkilerinden arındırın! 

Cildinizi Thalia Natural Beauty Sakura Yüz Maskesi ile şımartmak ise son derece kolay. Üründen küçük bir parça alıp, parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak yüzünüze ve boynunuza uygulamanız, iki dakika beklettikten sonra ılık suyla durulamanız yeterli. Bu özel ürünü haftada iki kez kullanarak cildinizi güneşin ve denizin yıpratıcı etkilerinden arındırabilirsiniz.

 

Özellikle 30+ yaş grubuna yönelik hazırlanan Thalia Natural Beauty Sakura Serisi, yüz maskesinin yanı sıra şampuan, saç maskesi, vücut losyonu, yüz kremi, yüz temizleme köpüğü, sabun ve el kreminden oluşuyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.