sadsad x
asdasd
Ayaklarınızı bahara hazırlayın!
13 Nisan 2018

Ayaklarınızı bahara hazırlayın!

Ayaklar kış boyu her zamankinden bakımsız kalır, sertleşir, pürüzlü hale gelir ve nemini kaybeder. Oysa yumuşacık, pürüzsüz, çatlaksız ve yoğun nemli ayaklar herkesin hayalidir. Bu hayali gerçek kılmak için de düzenli bakım yapılması şarttır. Bu güzel bahar günlerinde ayaklarınıza bir iyilik yapın ve onlara Thalia Natural Beauty ayak kremleriyle rahat bir nefes aldırın. Ayaklarınızı yılın her günü şımartmayı da ihmal etmeyin!

Thalia Natural Beauty, daha bakımlı ayaklar için Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda eşsiz ayak bakımı ürünleri yaratıyor. Tüm ürünler doğal bitki özleriyle, doğal ham maddeler ve yağlarla, en iyi ve en güçlü etken maddelerle hazırlanıyor. Thalia Natural Beauty, bakımlı ayaklara sahip olmak isteyenleri Ebru Şallı by Thalia Avokado Özlü Ayak Kremi ve Thalia Natural Beauty Nutritive Ayak Kremi ile buluşturuyor.

Ebru Şallı by Thalia Avokado Özlü Ayak Kremi, içeriğindeki yoğun avokado yağıyla kuruyan ve çatlayan ayaklara en doğal bakımı sunuyor, yumuşacık yapıyor. Shea yağı, Provitamin B5 ve E vitamini ile güçlendirilmiş olan ürün, özel formülüyle yoğun ve uzun süreli nem sağlıyor. Ayaklardaki sertleşmiş, pürüzlü hale gelmiş bölgelerin ve topuk çatlaklarının oluşumunun azaltılmasına yardımcı oluyor.

Thalia Natural Beauty Nutritive Ayak Kremi de kurumuş ve hasar görmüş ayakları en doğal özlerle besliyor ve hasarlardan arındırıyor. İçeriğindeki A, D, E ve F vitaminleri açısından çok zengin olan shea yağı, cildi bir kalkan gibi sararak koruyor ve nem dengesini sağlıyor. Fındık yağı ise cildi nemlendirerek çatlakların oluşumunu azaltıyor.

Her iki ürün de formüllerindeki siyah Frenk üzümü ve İzlanda yosunu ile ayak terlemesine ve kokusuna karşı da etkili bir çözüm sunuyor; ayrıca yağ izi bırakmıyor.

Başka neler yapabilirsiniz?

  • Temizlik her şeyin başı! Ayaklarınızın da buna fazlasıyla ihtiyacı var. Ayaklarınızı her gün ılık suyla yıkayın, soğuk suyla durulayarak canlandırın ve iyice kurulayın; böylece nemden dolayı oluşabilecek çeşitli enfeksiyonların önüne geçebilirsiniz. Ardından Thalia kreminizi sürün.
  • Ayak tırnaklarınızın bakımına önem verin. Düzenli olarak pedikür yaptırın veya evde kendiniz yapın. Bu esnada tırnak batmalarının önüne geçmek için tırnaklarınızı düz değil yuvarlak olarak şekillendirin.
  • Renk renk, çeşit çeşit ayakkabıların büyülü çekiciliğine karşı koymak çok zor elbette ama ayakkabı seçerken en önem vereceğiniz nokta modelden çok ayağınıza uyumu olmalı. Ergonomik, ayağınızı güzelce ve yumuşakça saran alçak topuklu ayakkabılar seçmeniz ayak bakımının olmazsa olmazı. Üç ayakkabı alacağınıza bir tane ama kaliteli ayakkabı almanızın önemini lütfen yadsımayın.
  • Bir şekilde uzun süre ayakta kaldığınızda veya özel gün, davet gibi etkinlikler nedeniyle çok yüksek topuklu ayakkabı giydiğinizde akşam yatmadan önce ayaklarınızı küçük bir masajla ödüllendirin. Böylelikle hem ayağınızın bakımını yapmış hem de ağrıları bertaraf etmiş olursunuz.
  • Bahar aylarının bazı günleri yazı aratmayacak sıcaklıkta olabiliyor. Böyle günlerde açık ayakkabı giymeyi tercih ederseniz, ayağınıza güneş koruyucu krem sürmeyi ihmal etmeyin, böylece bölgesel kızarıklıkların önüne geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.