sadsad x
asdasd
Yüz serumları hakkında 5 soru 5 cevap
04 Ağustos 2019
  1. Yüz serumları ne işe yarar?

Yüz serumları, normal nemlendirici ve bakım kremlerinden farklı olarak, çok yoğun ve çok güçlü içeriklere sahip olan ve çok kolay emilen ürünlerdir. Sıvı formda olan yüz serumları cildin en derin katmanına bile ulaşarak nemlendirirler, cildi daha iyi besler ve hücreleri daha yoğun bir şekilde yenilerler. Ayrıca yüz serumları cilde daha çabuk nüfus ederler. Bir yandan yaşlanma etkilerini azaltırken, öte yandan sivilce ve siyah nokta başta olmak üzere çeşitli cilt enfeksiyonlarının giderilmesine de yardımcı olurlar. Özetle; yüz serumları, cildinizin ihtiyacı olan tüm bakımı en yoğun bir şekilde sunarlar.

 

  1. Yüz serumları kaç yaşından itibaren kullanılmalıdır?

Yüz serumlarını her yaşta kullanabilirsiniz; 20 yaşında da, 50 yaşında da. Ama elbette ne kadar erken o kadar iyi! 20’li yaşlarda yüz serumu kullanmaya başlarsanız, sonraki yıllar için cildinizi desteklemiş, daimi bir sıkılığa ve bakıma kavuşturmuş olursunuz.

 

  1. Yüz serumları, ne kadar sürede etki gösterirler?

Yüz serumunu, ihtiyaç durumunuza göre, günde 1-2 kez olmak üzere düzenli olarak kullandığınızda, 3-4 hafta içinde etkisini görmeye başlayabilirsiniz.

 

  1. Yüz serumlarını seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Yüz serumunuzu seçerken, her tür kozmetik ürününde olduğu gibi, yüzde yüz doğal içeriğe sahip olmasına dikkat etmelisiniz; dolayısıyla parapen, parafin ve alkol kesinlikle içermemelidir.

 

  1. Yüz serumları nasıl kullanılır?

Yüz serumunuzu kullanmadan önce cildinizi iyice temizleyin. Az miktarla büyük fayda sağlayan yüz serumundan nohut büyüklüğünde bir miktarı elinize alıp yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Yukarı doğru yumuşak hareketlerle masaj yaparak yedirin. Serumun cildiniz tarafından iyice emilmesi için bir süre bekleyin. Ardından günlük nemlendiricinizi uygulayın.

 

Yüzde yüz doğal ve yüzde yüz inovatif Thalia Natural Beauty, doğa perisi Thalia’nın kollarında size iki harika yüz serumu öneriyor: Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu ve Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum.

 

Thalia’nın yüz serumlarını deneyin, farkı cildinizde deneyimleyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.