sadsad x
asdasd
Thalia’nın Yüz Serumları Özel Mi Özel!
17 Aralık 2018

Cildi temiz ve nemli tutmak, uygun ürünlerle bakımını yapmak gerçekten çok önemli, ama bunun bir adım ötesine geçmek isteyenlere yüz serumlarının gücünden faydalanmalarını öneriyoruz.

Birbirinden yoğun ve birbirinden güçlü içeriklerle formülize edilmiş Thalia Natural Beauty yüz serumları ile cildin en alt katmanlarına ulaşan derinlemesine bakım, nem, ışıltı ve gençlik sizi bekliyor!

Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu; inci tozu (pearl), peptit ve hyalüronik asitile gerçek bir güç oluşturuyor. Ürün,yenilikçi teknolojisiyle içeriğindeki maddelerin cildin derinliklerine nüfuz etmesine izin veriyor. Ciltte sağlanan uzun süreli nemlendirme etkisi ile yeni kırışıklıkların oluşmasını önlemeye yardımcı oluyor, yüz çerçevesinin doğal halinin korunmasını destekliyor.

İnci tozu, mineral tabanlı organik bir yapıya sahip ve içeriğinde cilt için yararlı pek çok mineralin yanı sıra protein ve 20’den fazla aminoasit bulunuyor. Bu şekilde de hücreleri yenileyip canlandırıyor, sıkılaştırıp kırışıklıkları azaltıyor; ayrıca cildi tertemiz yapıp parlatıyor. İnci tozunun akne ve kızarıklık gibi cilt problemlerine iyi geldiği de bir gerçek. Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu’nun bir başka güçlendiricisi daha var; peptit. Aminoasit moleküllerinden oluşan peptitlerin görevi, hücreler arasında ileticilik yapmak. Peptitler, metabolizmanın düzenlenmesinde aktif rol alıyorlar, üstelik antibakteriyeller. Bu özellikleri sayesinde peptitler, yaşlanma karşıtı ürünlerde kullanılıyor, kırışıklıkları azaltıyor, cildi nemlendirip sıkılaştırıyorlar.  Ve tabii bir de hyalüronik asit var. Vücudun her dokusunda bulunan hyalüronik asit, su içinde çözünüyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücut daha az hyalüronik asit üretmeye başlıyor, bu durum da kolajen yapısının bozulmasına ve cildin yaşlanmasına neden oluyor. Hyalüronik asit desteği ise cildi nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor, sıkılaştırıyor ve tabii ki gençleştiriyor.

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum

Aloe vera (sarısabır), cildimiz için pek çok faydası olan bir bitki. Cildi temizleyip bakımını yapması, nemlendirmesi, cilt enfeksiyonlarında (yanık, yara, akne, egzama vb) etkili olması ve kan dolaşımını hızlandırması bu faydalardan bazıları olarak sıralanabilir.  

İşte bu nedenle, AR-GE çalışmalarına özel bir önem veren Akten Kozmetik, aloe vera özsuyuna yoğun olarak yer verdiği Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirisi SOS Serum’u yarattı. Bu özel serum %90 aloe vera özsuyu içeriğiyle cildinizi hızlıca onarıyor. Dokusu son derece hafif ancak etkisi güçlü olan Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirisi SOS Serum cildinizi hızla nemlendiriyor, cildinizin gerginliğini hafifletiyor, nem dengesini geri kazanmasına yardımcı oluyor ve rahatlatıyor. Bir yandan yeni kırışıklıkların oluşmasını önlemeye, öte yandan yüz çerçevesinin doğal halini korumasına yardımcı oluyor.

Şimdi bu serumlarla cildinize bakım ve güzellik akıtma zamanı!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.