sadsad x
asdasd

Thalia Propolis Özlü Diş Macunu 75 ml

Ürün Kodu : 1.2.THA.17361
39,90 TL

İlgili Ürünler

Adet:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • İade ve Değişim
 • Yorumlar (1)
 • Thalia Life Propolis Diş Macunu 90g (75ml)

  Her gün kullandığınız bir diş macununun içeriğinin ne denli temiz olması gerektiğinin bilincindeyiz ve ağır kimyasalları vücudunuzdan uzak tutmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz.

  Propolis; tamamen doğal olan bal, arı sütü ve polen benzeri bir arı ürünüdür. Pek çok işlevinin olması yanı sıra günümüzde önemli bir bağışıklık güçlendirici olarak bilinir.

  Propolis içerik olarak çok zengindir; yapısında B1, B2, C ve E vitaminleri, kalsiyum, magnezyum, potasyum, sodyum, demir, çinko ve bakır mineralleri ve aminoasitler gibi insan sağlığı açısından oldukça önemli olan bileşikler bulunur.

  İçeriğindeki propolis dişlerinizin doğal beyazlığını geri kazandırmada ve diş eti bakımında etkin rol oynar. İçeriği, ağızdaki bakterilerin, diş minesi üzerinde plak oluşumunu zorlaştırır. Diş çürüklerine neden olan enzimleri inaktive ederek diş çürüklerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ayrıca diş üzerini doğal mikro bileşenleri ile kaplayarak diş lekelerinin oluşumunu önler ve doğal beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Bu nedenle gün içerisinde ihtiyacınız olan ağız bakımı için idealdir. Pırıl pırıl görünen dişler için sabah ve öğlen bakımlarınızda kullanabilirsiniz.

  İçeriğindeki nane yağı ferahlık sağlar.

  Doğal ve güçlü formülü ile dişlerinizi 12 saat süresince korur.

  Kullanım Şekli:

  Diş fırçası ile kullanılır. Fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde sıkılır. En az 2dk fırçalama işlemi yapılır. Fırçalama işlemi sonrası ağız bol su ile durulanır. Yutmayınız. 7 yaşından küçük çocuklarda bir yetişkin gözetiminde kullandırılmalıdır.

  Uyarılar:

  Direk güneş ışığı görmeyen, oda sıcaklığında, gıda maddelerinden ayrı olarak saklanmalıdır. 

  Teknik Detaylar: 

  SLES, SLS, Paraben, Florür ve Yapay Tatlandırıcı içermez.

  İçindekiler / Ingredients:

  SORBİTOL, GLYCERİN, AQUA, CALCİUM CARBONATE, HYDRATED SİLİCA, LAURYL GLUCOSİDE, COCAMİDOPROPYL BETAİN, MENTHA PİPERİTA OİL, XYLİTOL, MENTHOL, POTASSİUM SORBATE, CELLULOSE GUM, XANTHAN GUM, STEVİA REBAUDİANA EXTRACT, PROPOLİS EXTRACT, CAMELLİA SİNENSİS LEAF EXTRACT, LİMONENE.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.