sadsad x
asdasd
sonbahar indirim EL KREMİ-02.jpg (646 KB)
Thalia

Thalia Propolis Diş Macunu 75 ml

Ürün Kodu : 1.2.THA.17361
27,45 TL
Yeni
Ağız Hijyeninde de Doğallıktan Yanayız…
Thalia Life Diş Macunu Serisi günlük oral hijyeninizi sağlamada size yardımcı olurken doğal içerikleriyle güvenli bir ağız bakımı sunuyor. Propolis içeriğiyle temizlen ve ferahla!
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Thalia Life Propolis Diş Macunu 90g (75ml)

  Her gün kullandığınız bir diş macununun içeriğinin ne denli temiz olması gerektiğinin bilincindeyiz ve ağır kimyasalları vücudunuzdan uzak tutmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz.

  Propolis; tamamen doğal olan bal, arı sütü ve polen benzeri bir arı ürünüdür. Pek çok işlevinin olması yanı sıra günümüzde önemli bir bağışıklık güçlendirici olarak bilinir.

  Propolis içerik olarak çok zengindir; yapısında B1, B2, C ve E vitaminleri, kalsiyum, magnezyum, potasyum, sodyum, demir, çinko ve bakır mineralleri ve aminoasitler gibi insan sağlığı açısından oldukça önemli olan bileşikler bulunur.

  İçeriğindeki propolis dişlerinizin doğal beyazlığını geri kazandırmada ve diş eti bakımında etkin rol oynar. İçeriği, ağızdaki bakterilerin, diş minesi üzerinde plak oluşumunu zorlaştırır. Diş çürüklerine neden olan enzimleri inaktive ederek diş çürüklerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ayrıca diş üzerini doğal mikro bileşenleri ile kaplayarak diş lekelerinin oluşumunu önler ve doğal beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Bu nedenle gün içerisinde ihtiyacınız olan ağız bakımı için idealdir. Pırıl pırıl görünen dişler için sabah ve öğlen bakımlarınızda kullanabilirsiniz.

  İçeriğindeki nane yağı ferahlık sağlar.

  Doğal ve güçlü formülü ile dişlerinizi 12 saat süresince korur.

  Kullanım Şekli:

  Diş fırçası ile kullanılır. Fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde sıkılır. En az 2dk fırçalama işlemi yapılır. Fırçalama işlemi sonrası ağız bol su ile durulanır. Yutmayınız. 7 yaşından küçük çocuklarda bir yetişkin gözetiminde kullandırılmalıdır.

  Uyarılar:

  Direk güneş ışığı görmeyen, oda sıcaklığında, gıda maddelerinden ayrı olarak saklanmalıdır. 

  Teknik Detaylar: 

  SLES, SLS, Paraben, Florür ve Yapay Tatlandırıcı içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.