sadsad x
asdasd
thalia-pop-up-banner-25032020.jpg (75 KB)
Thalia

Thalia Papaya Macaron Sabunu 100 gr

Ürün Kodu : THALIA-526
9,99 TL
Havale/EFT
 : 
9,49 TL
Thalia Natural Beauty Papaya Macaron Sabunu, meleklerin meyvesi papayanın tatlı kokusu ve tropik iklimlerin güneşiyle cildinizi canlandıracak.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Thalia Natural Beauty Papaya Macaron Sabunu – 100 gr

  Ürün bilgileri:
  Thalia Natural Beauty Papaya Macaron Sabunu, meleklerin meyvesi papayanın tatlı kokusu ve tropik iklimlerin güneşiyle cildinizi canlandıracak.

  Papaya, Muğla-Datça’da da yetiştiriliyor olsa da Türkiye’de çok tükettiğimiz bir meyve değil! “Egzotik” olarak nitelendirdiğimiz, adını duyduğumuz ama çok fazla da tanımadığımız papaya ile ilgili biraz bilgiye ne dersiniz? Yüksek oranda lif, antioksidan, A, B, C, D vitaminleri ile kalsiyum, demir, magnezyum minerallerini içeren papayanın ana vatanı Güney Amerika, daha spesifik olarak ise Meksika. Kristof Kolomb’un “meleklerin meyvesi” olarak tanımladığı papaya kabuğu sarı, içi portakal rengi, çekirdekleri siyah bir meyve; biraz kavuna benzediğini söyleyebiliriz.

  Thalia Natural Beauty, işte bu özel meyve aracılığıyla tropik iklimlerin güneşini size getiriyor. Thalia Natural Beauty Papaya Macaron Sabunu, sabun bazında bulunan doğal aktiflerle cildinizi temizlerken, tatlı kokusu ve rengiyle cildinizi canlandırıyor.

  Sizi hem mutlu edecek hem de dinlendirecek olan Thalia Natural Beauty Papaya Macaron Sabunu’nu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu sabun sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

  Teknik detaylar:
  Hayvansal yağ, kostik ve parapen gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Kullanım şekli:
  Thalia Natural Beauty Papaya Macaron Sabunu’nu köpürterek elinizi ve yüzünüzü keyifle yıkayabilirsiniz. Birebir macaron kurabiyesi boyutunda hazırlanmış olan ve “bir kutu-iki sabun” şeklinde tasarlanan bu ürünü çekmecelerinizi mis gibi bir kokuyla donatmak için de kullanabilir, özel bir hediye olarak sevdiklerinize armağan da edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.