sadsad x
asdasd
thalia-pop-up-banner-25032020.jpg (75 KB)
Thalia

Thalia Pamuk Şekeri Macaron Sabun 100 gr

Ürün Kodu : THALIA-523
9,99 TL
Havale/EFT
 : 
9,49 TL
Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Macaron Sabunu ile en tatlı çocukluk anılarınıza dönmeye hazır olun!
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Macaron Sabunu – 100 gr

  Ürün bilgileri:
  Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Macaron Sabunu ile en tatlı çocukluk anılarınıza dönmeye hazır olun!

  Pek çoğumuzun çocukluk anılarında pamuk şekerin özel bir yeri vardır. Elbette günümüzün çocukları da pamuk şekeri seviyor ve bir bağ kuruyor ama bu, mahallede el arabasıyla dolaşan, gelişi coşkuyla karşılanan pamuk şekeri satıcısının verdiği coşkuyu karşılamaktan çok uzak. Akten Kozmetik, Thalia Natural Beauty markasıyla bu nostaljik keyfe bir selam veriyor ve macaron kurabiye şeklinde dizayn ettiği Macaron Sabunlar Serisi’nde pamuk şekere de özel bir önem atfediyor.

  Pamuk şekerin tarihi aslında 15. yüzyıla kadar uzanıyor, bugünkü halinde sunulması ise 19. yüzyıla denk geliyor. Tavada eritilen şekerin ince çubuklar aracılığıyla çekilmesi, bunların kurutulması ve bir çubuk etrafına dolanmasıyla oluşturulan pamuk şeker, tarih içinde “Perili İpek’ten “Pamuk Şeker”e kadar pek çok isimle betimlendi.

  İlhamını macaron kurabiyeleriyle birlikte bu özel lezzetten alan Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Macaron Sabunu, tatlı kokusu ve görünümün yanı sıra sabun bazında bulunan doğal aktif maddelerle cildinizi nazikçe temizliyor. Kalıcı kokusu ve hoş köpüğüyle cildinize hoş bir bakım sunuyor.

  Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Macaron Sabunu’nu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu sabun sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.


  Teknik detaylar:
  Hayvansal yağ, kostik ve parapen gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Kullanım şekli:
  Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Macaron Sabunu’nu köpürterek elinizi ve yüzünüzü keyifle yıkayabilirsiniz. Birebir macaron kurabiyesi boyutunda hazırlanmış olan ve “bir kutu-iki sabun” şeklinde tasarlanan bu ürünü çekmecelerinizi mis gibi bir kokuyla donatmak için de kullanabilir, özel bir hediye olarak sevdiklerinize armağan da edebilirsiniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.