sadsad x
asdasd
Thalia

Thalia Natural Bebe Yağı 180 ml - Blue

Ürün Kodu : THALIA-156
39,99 TL
37,99 TL
THALIA Doğal Bebe Yağı, doğumdan itibaren kullanıma uygun doğal ve saf formülü ile bebeğinizin cildinin nemlenip yumuşamasına ve beslenip rahatlamasına destek olur. Bebeklerin hassas cildini yağlılık hissi bırakmadan nemlendirir. Cilde hızla nufüz eder , cilt bariyerini destekler, derinlemesine ve kalıcı olarak nemlendirir.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Thalia Natural Beauty Bebe Yağı Blue – Yoğun Papatya Özlü ile bebeğinizin cildini yumuşacık yapın ve onun kendini rahat mı rahat hissetmesini sağlayın!

  Ürün bilgileri:
  Thalia Natural Beauty, her ürününe gösterdiği hassasiyeti, bebekler için ürettiği ürünlerde daha da fazla gösterir ve bebeklere özel her ürününü bu bakış açısıyla hazırlar.

  Papatya cilt üzerinde hem rahatlatıcı bir etkiye sahiptir, hem de astımdan gaz sorunlarına kadar pek çok rahatsızlık için faydalıdır. Bunların yanı sıra uyku sorunlarını ve stresi azaltma, vücut direncini artırma gibi etkileri de vardır.

  Thalia Natural Beauty Bebe Yağı Blue – Yoğun Papatya Özlü’yü bebeğinizin doğumundan itibaren rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürün; doğal ve saf formülüyle bebeğinizin hassas cildine hızla nüfus eder, cilt bariyerini destekler, yağlılık hissi bırakmadan derinlemesine ve kalıcı olarak nemlendirir. Ayrıca bebeğinizin cildini yumuşacık yapar ve rahatlatır.

  Alt temizliği ve bebek masajı için de ideal olan Thalia Natural Beauty Bebe Yağı Blue – Yoğun Papatya Özlü’yü, özellikle bebeğinize banyo yaptırdıktan sonra kullanabilirsiniz. Thalia Natural Beauty Bebe Yağı Blue – Yoğun Papatya Özlü ile banyodan sonra karın ve sırt bölgesine yaptığınız masaj, uyumakta zorlanan bebeğinizi rahatlatacak, aynı zamanda sizinle bebeğiniz arasındaki duygusal bağı eşsiz bir şekilde tamamlayacaktır.

  Thalia Natural Beauty Bebe Yağı Blue – Yoğun Papatya Özlü’nün pratik ve pompalı şişesi, her kullanımınızda doğru yağ miktarını ayarlamanızı sağlayacaktır. Paraben, parafin, alkol, boya ve koruyucu madde içermeyen bu eşsiz ürün, annelerin ve anne adaylarının kuru, yıpranmış ve çatlak cilt bakımı için de idealdir.

  Teknik detaylar:
  Pratik kullanımlı ve pompalı şişe ile sunulur. Paraben, parafin, alkol, boya ve koruyucu madde gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Kullanım şekli:
  Thalia Natural Beauty Bebe Yağı Blue – Yoğun Papatya Özlü’yü avucunuzun içine az miktarda püskürtün ve ısıtın. Bebeğinize masaj yaparak uygulayın. Ürün, yeni doğandan itibaren tüm bebek ve çocukların kullanımı için uygundur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.