sadsad x
asdasd
Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi
09 Haziran 2019

Bu cilt bakım ritüeli ile olgun ciltler daha duru, aydınlık ve genç olacak. 

Thalia Natural Beauty, 40+ yaş grubu için oluşturduğu yaşlanma karşıtı yeni bakım serisi Pearl & Peptide Reverse Age’de inci tozunun mükemmel dokunuşu ile aminoasitleri birbirine bağlayan peptitleri buluşturuyor, üzerine enfes bir sos olarak hyalüronik asidi ekliyor. Bu eşsiz cilt bakım ritüeli ile olgun ciltler artık daha duru, aydınlık, nemli ve genç olacak.

 

Okyanusların derinliklerinde, dış kabuklarına sığınmış bir şekilde sakin ve izole bir yaşam süren istiridyeler, beslenme dahil çeşitli nedenlerle bu kabuk açılıp içine kum ve çakıl gibi bir madde girdiğinde son derece rahatsız olurlar. Ve hemen bu “yabancı madde”nin çevresini kendi üretimleri olan sedefle kaplamaya başlarlar. İşte böylece bir canlının ürettiği tek mücevher olan inci oluşur.

Dupduru pürüzsüz yüzeyiyle güzelliğin ve zarafetin sembolü olan, binlerce yıl boyunca kadınların boynunu ve parmaklarını süsleyen inci, içeriğindeki özel bileşenlerle kozmetik sektörünün de vazgeçilmezlerinden biri artık.

 

Peki, inci nasıl kozmetik sektörünün kullanımına hazır hale getiriliyor?

Tabii ki toz haline getirilerek… İnci tozu, okyanus incilerinin defalarca öğütülmesiyle elde ediliyor ve kremler, losyonlar, sabunlar vs aracılığıyla kadınlara cilt güzelliği de sunuyor. 

İnci tozu, mineral tabanlı organik bir yapıya sahip ve içeriğinde cilt için yararlı pek çok mineralin yanı sıra protein ve 20’den fazla aminoasit bulunuyor. Bu şekilde de hücreleri yenileyip canlandırıyor, sıkılaştırıp kırışıklıkları azaltıyor; ayrıca cildi tertemiz yapıp parlatıyor. İnci tozunun akne ve kızarıklık gibi cilt problemlerine iyi geldiği de bir gerçek. Özetle, inci tozu cilde gençlik ve duruluk katıyor.

Yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik ürünlerine, yoğun olarak gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarıyla sürekli yenilerini katan Thalia Natural Beauty, 40+ yaş kadınlar için yarattığı Pearl & Peptide Reverse Age Serisi’nde işte bu özelliklere sahip inci (pearl) tozuna büyük oranda yer veriyor.

 

Peptit ve hyalüronik asit kalkanı

Yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olmak ve cildinizin parlaklığını artırmak için özel olarak formüle edilmiş bu serinin bir başka güçlendiricisi daha var; peptit. Aminoasit moleküllerinden oluşan peptitlerin görevi, hücreler arasında ileticilik yapmak. Peptitler, metabolizmanın düzenlenmesinde aktif rol alıyorlar, üstelik antibakteriyeller. Bu özellikleri sayesinde peptitler, yaşlanma karşıtı ürünlerde kullanılıyor, kırışıklıkları azaltıyor, cildi nemlendirip sıkılaştırıyorlar.

Ve tabii bir de hyalüronik asit var. Vücudun her dokusunda bulunan hyalüronik asit, su içinde çözünüyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücut daha az hyalüronik asit üretmeye başlıyor, bu durum da kolajen yapısının bozulmasına ve cildin yaşlanmasına neden oluyor. Hyalüronik asit desteği ise cildi nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor, sıkılaştırıyor ve tabii ki gençleştiriyor. 

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi inci tozu, peptit ve hyalüronik asit ile gerçek bir güç oluşturuyor. 40+ yaş grubu kadınların cildini ve yüzünü güldürüyor.

 

6 adımda Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi 

  1. 1. Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü: Cilt bakım rutininizin etkisini, özel olarak formüle edilmiş ve 6 adımdan oluşan bir ritüel ile en üst düzeye çıkarın. 1. adımdabu kremsi köpük temizleyici cildin doğal nem dengesini değiştirmeden makyaj, yüzey yağları ve kirleri nazikçe temizler. Sabun içermeyen formülü ve bitkisel özleriyle cildi tazeler, temiz ve pürüzsüz kılar. Tüm cilt tipleri için uygundur.
  2. 2. Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Tonik: Canlandırıcı yüz toniği, cildinizin doğal dengesini korumaya ve aydınlığını artırmaya destek olmak için üretilmiştir. Yaşlanma karşıtı özel formülüyle cildinizin nemi çekmesine ve tutmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildiniz duru ve taze bir görünüme kavuşur.
  3. 3. Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi: Bu eşsiz ürün, cildin doğal süreçlerini destekleyerek pigmentasyon oluşumunu önlemeye, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur. Daha aydınlık ve taze bir görünümünü destekler. Cildinizi harika bir şekilde nemlendirir.
  4. 4. Adım: Pearl & Peptide Reverse Age SerisiYaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi:Ürün eşsiz dokusuyla göz çevresi ve boyun için kullanılabilen “çift yetenekli” bir kremdir. İçeriğindeki maksimum konsantrasyonda yaşlanma karşıtı maddelerle hem göz çevresindeki hem de boyun bölgesindeki çizgilerin ve kırışıklıkların yoğun bakımını mükemmel bir şekilde yapar. Uzun süreli ve etkili nemlendirme etkisiyle cildin doğal yenilenmesini optimize etmeye yardımcı olur.
  5. 5. Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu: Ürün,yenilikçi teknolojisiyle içeriğindeki maddelerin cildin derinliklerine nüfuz etmesine izin verir. Ciltte sağlanan uzun süreli nemlendirme etkisi ile yeni kırışıklıkların oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Yüz çerçevesinin doğal halinin korunmasını destekler.
  6. 6. Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi: Siz uykudayken cildinizin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmasını sağlayan, temizlenmesi gerekmeyen bir gece maskesidir. Cildin kaybettiği nem ve elastikiyeti takviye etmeye yardımcı olur. İçeriğindeki yoğun nemlendiricilerle cildinizin yağ ve su dengesini korur ve kurumayı önler. Cildi beslemeyi ve yapılandırmayı destekler. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Her cilt tipine ve yaşa uygundur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.