sadsad x
asdasd

Thalia Natural Beauty Defne Sabunu

08 Nisan 2020
Thalia Natural Beauty Defne Sabunu

Antioksidan ve antiseptik Thalia Natural Beauty Defne Sabunu cildinizi nemlendirip sakinleştirirken, saçlarınızı besleyip güçlendirir, parlaklık kazandırır, kepeklenmeyi önler.

Defne ağacı ve bu ağaçtan elde edilen defne yağı, Türkiye’nin dünyaya sunduğu hazinelerden biridir. Ağırlıklı olarak Akdeniz, Ege ve Karadeniz’de yetişen bu eşsiz ağacın meyvesi ve yaprakları, adeta birer şifa kaynağıdır. Bunun en önemli sebebi ise antioksidan ve antiseptik özellikler açısından çok zengin olmasıdır. Defne yağı kan dolaşımını hızlandırır, mide ve bağırsaktaki gaz ve şişkinliği giderir, kan şekerini dengeler, vücuttaki kötü bakterileri öldürür, enfeksiyonları engeller, hücre yenilenmesini destekler. Terleme ve ter kokusunu gidermekte de son derece yeteneklidir.

 

Cilt ve saç dostu

Defne yağının hem cilt hem de saç üzerinde çok güçlü etkisi vardır. Defne yağı, cildi nemlendirerek gözenekleri açar ve cildin doğal nemini korumasını sağlar. Masajla uygulandığında cilde harika bir rahatlık hissi verir ve kasları gevşetir. Ayrıca mantar, egzama, sedef, isilik gibi cilt rahatsızlıklara karşı bire birdir. Ciltteki çatlakların defne yağıyla giderilmesi mümkündür. Üstelik defne yağı cildin yaşlanmasını da geciktirir.

Saçları da besleyip güçlendiren defne yağı, saç kırıklarını engeller, saçların uzamasına destek olur, yumuşatıp parlaklık kazandırır, saç dökülmelerini ve kepeklenmeyi azaltır. Saç derisindeki enfeksiyonları gidermenin yanı sıra saçtaki yağ oranının dengelenmesini destekler.

 

Yüzde 100 doğal defne sabununun adresi

Thalia Natural Beauty Defne Sabunu, içeriğindeki yoğun defne yağı ve defne özleri sayesinde tüm bu faydaları sağlamakla birlikte özellikle cilt kuruluğunu ve gerginliğini kısa sürede giderir, cildinizin sakinleşmesine ve ferahlamasına yardımcı olur. Saçlarınıza ve saç derinize derinlemesine bakım yapar.

Hayvansal yağ, kostik ve parapen gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen, yüzde 100 doğal Thalia Natural Beauty Defne Sabunu’nu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu sabun sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

Mis gibi kokusuyla büyüleyen Thalia Natural Beauty Defne Sabunu’nu köpürterek yüzünüzü yıkayın, maske şeklinde 2-3 dakika beklettikten sonra soğuk suyla durulayın. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak suyla köpürtüp tüm vücudunuza uygulayın ve bir süre bekleyip ılık suyla durulayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.