sadsad x
asdasd
Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX
03 Kasım 2019

Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX, bolotinum toksinine kozmetik bir alternatif olan “Hexapeptit-19 kompeksi ile hyaluronik asit bileşimi” içeriyor. “Yaşlanma Karşıtı Akıllı Çözümler” sunan Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX, Krem Jel ve Dudak Serumu olmak üzere iki üründen oluşuyor.

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen BOTO-ZoneX, özellikle alın, göz çevresi, dudak ve boynun etrafındakikırışıklıklara mükemmel bir çözüm sunan Hexapeptit-19kompleks ile hyaluronik asit bileşimi içeriyor. Enjeksiyonsuz ve acısız Heksapeptid-19 kompleks ile hyaluronik asit bileşimi, botulinum toksinine kozmetik bir alternatif olarak dikkat çekiyor.

 

Derin, inatçı çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak amacıyla ileri teknoloji bir ürün olarak geliştirilen BOTO-ZoneX, kadifemsi dokusuyla kas hareketlerini engellemeden cildi dolduruyor. Anında etki sunarak, cildin daha pürüzsüz, parlak ve genç görünmesini sağlıyor.

 

BOTO-ZoneX, düzenli kullanımdaciltteki kolajen sentezini artırıyor, bu şekilde cildin kırışıklıklarla mücadele yeteneğini canlandırıyor. Mevcut kırışıklıkları en aza indirirken, yenilerinin oluşmasını engelliyor.

BOTO-ZoneX, ayrıca cildi derinlemisine nemlendiriyor ve bakımını yapıyor.

 

Kırışıklık giderici ve dolgunlaştırıcı iki ürün:

BOTO-ZoneX Krem Jel 

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen BOTO-ZoneX Krem Jel, yüz ifadelerinin oluşturduğu kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş Hexapeptit-19kompleksi ve hyaluronik asit bileşimi içeriyor. BOTO-ZoneX Jel Krem, bir dolgu maddesi gibi işlev görüyor ve yüz hareketlerinin neden olduğu kırışıklıkları doldurup azaltıyor.

Omega bakımından zengin chia tohumu yağı ve magnolo & honokiol özleriyle yoğun nem veriyor, cilti rahatlatıp pürüzsüzleştiriyor. Elastikiyet kaybının önlenmesine ve cilt esnekliğinin artırılmasına destek oluyor.

Kullanım şekli: Alın kırışıklıkları, düşük kaş ve göz kapakları, gözaltı torbaları, kaz ayakları, dudak kenarları gibi gerginleştirmek istediğiniz bölgelere parmak uçlarınızla nazikçe ince bir katman olarak uygulayın. Mimik yapmadan, ürün yüzünüzde kuruyana kadar iki üç bekleyin. Ayrıca nemlendirici krem kullanmanıza gerek yoktur.

 

BOTO-ZoneXDudak Serumu 

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle üretilen BOTO-ZoneX Dudak Serumu, içeriğindeki Hexapeptit-19 kompleksi ve hyaluronik asit bileşimiyle, özellikle üst dudak ve çevresindeki ifade çizgilerini azaltmaya karşı mükemmel bir çözüm sunuyor.

BOTO-ZoneX Dudak Serumu, esnek ve genç görünen dudaklar için düzgün kontur görünümünü desteklerken, enjeksiyonlardan daha doğal bir dolgunlaştırıcı etki yaratıyor.

Ürünün içeriğindeki vitamin bakımından zengin chia tohumu yağı, cildin elastikiyetini artırmak için derinlemesine nemlendirip yumuşatıyor, hyaluronik asit desteğiyle de yoğun hidrasyon (sıvı desteği) sağlıyor. Bu şekilde gözle görünür yaşlanma belirtilerine karşı bariyer oluşturuyor.

Kullanım şekli: Sabah ve akşam cilt bakım rutininizin son adımı olarak kullanın. Yeterli miktarda serumu küçük, dairesel hareketlerle üst dudak ve çevresine masaj yaparak uygulayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.