sadsad x
asdasd
Thalia

Thalia Love Of Peony (Şakayık Özü) Peony Kişisel Bakım Seti 7li

Ürün Kodu : THALIA-087
199,99 TL
149,99 TL
25indirimli
142,49 TL
Şakayık bitkisinin çiçek ve odunsu kokularla mükemmel uyumu

Kişisel Bakımınız için ihtiyacınız olan tüm ürünler bu sette toplandı.

* Saç Bakım Şampuanı * Vücut Şampuanı * Sıvı Saç kremi * Vücut kremi * Vücut spreyi * Sıvı Sabun * Katı sabun
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Ürün Bilgileri :
  Güzelliğin sembolü şakayık bitkisinin çiçek ve odunsu kokularla mükemmel uyumu
  Thalia Love Of Peony (Şakayık Özlü) Bakım Şampuanı 300 ml / Sles-Sls-Tuz-Paraben İçermez
  Saçlarınıza derinlemesine bakım yapar ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki şakayık çiçeği özleri ve provitamin ile saçlarınızın daima bakımlı görünmesine yardımcı olur. Çiçeksi ve odunsu kokuların amber ile mükemmel birleşimi iyi hissetmenizi sağlar.

  Thalia Love Of Peony (Şakayık Özlü) Vücut Şampuanı 300 ml / Sles-Sls-Paraben İçermez
  Şakayık çiçeği özleri ile cildinizi yumuşatır ve parlaklık verir. Çiçeksi ve odunsu kokuların amber ile mükemmel uyumu vücudunuzu şımartır. İçeriğindeki provitamin, bitki özleri ve hidrolize proteinler gün boyu ferahlık duygusunu hissedeceksiniz.

  Thalia Love Of Peony (Şakayık Özlü) Vücut Kremi 200 ml / Paraben İçermez
  Şakayık çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş cilt kremimiz cildinizin ihtiyacı olan nemin geri kazanılmasına ve cildin kendini yenileme sürecine yardımcı olur. Paraben içermeyen özel formülü ile güçlendirilmiş organik içerikli cilt kremimizi gün boyu güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Love Of Peony (Şakayık Özlü) Body Mist 200 ml / Paraben İçermez
  Çift fazlı ve çift etkili vücut spreyimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda. Şakayık çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş vücut spreyimiz çiçeksi ve odunsu kokuların amber ile mükemmel uyumu güne enerji dolu bir merhaba demenizi sağlar. Banyo sonrası veya teninizde ferah ve büyüleyici bir dokunuş istediğinizde paraben içermeyen özel formüllü vücut spreyimizi güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Love Of Peony (Şakayık Özlü) Sıvı Saç Kremi 200 ml / Paraben İçermez
  Şakayık çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş, çevresel faktörlere karşı saçınızı koruması için özel olarak formüle edilmiş sıvı saç kremimizi her banyo sonrasında kullanabilirsiniz. Deniz ve havuz sonrası saçlarınızın kolay taranması, bakımının devamlılığı için ideal bir üründür.

  Thalia Love Of Peony (Şakayık Özlü) Sıvı Sabun 400 ml / Paraben İçermez
  Şakayık çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş sıvı sabunumuz cildinize bakım yapar ve yumuşatır. Bol köpüğü ve yumuşak yapısıyla cildiniz daha yumuşak ve temiz kalır. SLES/SLS ve paraben içermeyen özel formülü ile güçlendirilmiş sıvı sabunumuzu gün boyu güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Love Of Peony (Şakayık Özlü) Katı Sabun 150 gr / Kostik İçermez
  Şakayık çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş el ve vücut temizliğinde kullanabileceğimiz bu özel sabun, büyüleyici ve temiz bir dokunuşu cildinize hissettirerek banyomuzun vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Hayvansal yağlar ve kostik içermeyen bu sabunu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.