sadsad x
asdasd
Thalia göz çevrenize gözü gibi bakar
16 Haziran 2019

Cildimizden yedi kat daha ince olan göz çevremiz için Thalia Natural Beauty’nin geliştirdiği yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi ve Innovative Organik Tsubaki Yağlı Göz Çevresi Bakım Kremi ile çok daha ışıltılı, bakımlı ve genç görüneceksiniz.

  

Ruhumuzun aynası, sevincimizin de kederimizin de yansıtıcısı olan gözlerimiz ne kadar özelse, göz çevremiz de o kadar özeldir. Çünkü cildimizden yedi kat daha ince olan göz çevresi hassastır ve göz hareketlerinin etkisiyle kırışıklıklara meyillidir; dış etkenlerin olumsuz etkilerini, sigara ve alkolün yıpratıcılığını, uykusuzluğu ve stresi hemen yansıtır. İşte bu nedenlerle göz çevresi, özel ilgi ve özel bakım ister. Bakımı iyi yapılmış bir göz çevresi ise beraberinde dinamizmi, canlılığı ve gençliği getirir.

 

Göz çevresine uygun hassasiyette bakım kremlerinin ve maskelerin kullanılması, bu ürünlerin hafif bir masaj eşliğinde uygulanması, cilt temizliği yapılırken göz çevresi için geliştirilmiş ürünlerin tercih edilmesi, sağlıklı beslenme ve uyku rutininin bir yaşam felsefesi olarak benimsenmesi, yoğun olarak güneşe maruz kalınmaması göz çevresi bakımının olmazsa olmazlarıdır.

 

Göz çevresi bakımında sık yapılan hatalar ise göz çevresi bakım kremlerini kullanmak için 30’lu yaşların beklenmesi, yüz bakım ürünlerini göz çevresine uygulanması ve doğal formülasyona sahip olmayan kozmetik ürünlerinin kullanılmasıdır.

 

Çözüm Thalia’da!

Bu noktada yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik Thalia Natural Beauty’nin inovatif iki göz çevresi bakım ürününe dikkatinizi çekmek istiyoruz.

 Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi

Thalia Natural Beauty’nin 40+ grubu için yarattığı Pearl & Peptide Reverse Age Serisi’nin ürünlerinden olan Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi, tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün, eşsiz dokusuyla göz çevresi ve boyun için kullanılabilen “çift yetenekli” bir kremdir. İçeriğindeki inci tozu (pearl), peptit ve hyalüronik asit gibi maksimum konsantrasyonda yaşlanma karşıtı maddelerle hem göz çevresindeki hem de boyun bölgesindeki çizgilerin ve kırışıklıkların yoğun bakımını mükemmel bir şekilde yapar. Uzun süreli nemlendirme etkisiyle cildin doğal yenilenmesini optimize etmeye yardımcı olur. Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi’nde yoğun olarak yer verilen inci (pearl) tozunda cilt için yararlı pek çok mineral, protein ve 20’den fazla aminoasit bulunur. Cilde gençlik ve duruluk katan inci tozu hücreleri yenileyip canlandırır, sıkılaştırıp kırışıklıkları azaltır. Aminoasit moleküllerinden oluşan peptitlerin görevi de hücreler arasında ileticilik yapmaktır. Peptitler, metabolizmanın düzenlenmesinde aktif rol alırlar, üstelik antibakteriyeldirler. Bu özellikleri sayesinde kırışıklıkları azaltırlar, cildi nemlendirip sıkılaştırırlar. Vücudun her dokusunda bulunan hyalüronik asidin üretimi ise yaşın ilerlemesiyle birlikte azalır, bu da kolajen yapısının bozulmasına ve cildin yaşlanmasına neden olur. Hyalüronik asit desteği cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır ve tabii ki gençleştirir.

Thalia Natural Beauty Innovative Organik Tsubaki Yağlı Göz Çevresi Bakım Kremi

Thalia Natural Beauty Innovative Organik Tsubaki Yağlı Göz Çevresi Bakım Kremi de, içeriğindeki birbirinden eşsiz yağlar ve bitki özleriyle, göz çevresi bakımı için aradığınız her şeyi bir arada sunmak için tasarlanmıştır. Tsubaki (kamelya) yağı, Thalia Natural Beauty Innovative Organik Tsubaki Yağlı Göz Çevresi Bakım Kremi’nin en önemli etken maddesidir. Tsubaki, göz çevrenize yoğun bir bakım sunar, pürüzsüz ve genç bir cilt dokusuna kavuşmanıza yardımcı olur. Omega-9 yağ asitleri, E vitamini ve bitkisel kolajenler açısından son derece zengin olan tsubaki, cildi harika bir şekilde besler.

Tsubaki, cildimizin yapısında bulunan oleic asit’in en yüksek olduğu yağdır. Ürün, tsubaki’nin yanı sıra hamamelis özü ve papatya özüyle göz çevresi bakımını desteklerken, içeriğindeki diğer bitki özleriyle cildinizi rahatlatır ve ferahlatır. Göz çevresi cilt bariyeri için pirinç kepeği yağı ve shea yağı ile zenginleştirilmiş olan Thalia Natural Beauty Organik Tsubaki Yağlı Göz Çevresi Bakım Kremi, cildinizin yoğun nem ihtiyacını ise hyalüronik asit ile karşılar. E vitamini ve Provitamin B5 ile de enerjiyi cildinize hapseder. Coenzym Q10 takviyesiyle de göz çevrenizin daha sıkı ve bakımlı görünmesini sağlar. Ürünün kullanımı sonrası göz çevreniz ışıldar ve dinç görünür.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.