sadsad x
asdasd
Thalia

Thalia Golden Way (Japon Gülü Yağı) Tsubaki Kişisel Bakım Seti 7li

Ürün Kodu : THALIA-086
199,99 TL
189,99 TL
Uzakdoğunun gizemi Tsubaki yağının amber ve meyve kokuları ile eşsiz buluşması Kişisel Bakımınız için ihtiyacınız olan tüm ürünler bu sette toplandı. * Saç Bakım Şampuanı  * Vücut Şampuanı * Sıvı Saç kremi  * Vücut kremi  * Vücut spreyi * Sıvı Sabun * Katı sabun
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Uzakdoğunun gizemi Tsubaki yağının amber ve meyve kokuları ile eşsiz buluşması

  Ürün Bilgileri :
  Thalia Golden Way (Japon Gülü Yağlı) Tsubaki Bakım Şampuanı 300 ml / Sles-Sls-Tuz-Paraben İçermez
  Saçlarınıza derinlemesine bakım yapar ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki organik TSUBAKI yağı ile saçlarınızın daima bakımlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Amber ve meyvemsi kokusu ile tarzınıza gizemli bir asalet katar. Çekici ve temiz saçlar için SLES/SLS ve paraben içermeyen özel formülülü bu şampuanı her gün güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğindeki provitamin, bitki özleri ve hidrolize protein ile kökten uca bakım sağlar.

  Thalia Golden Way (Japon Gülü Yağlı) Tsubaki Vücut Şampuanı 300 ml / Sles-Sls-Paraben İçermez
  Organik TSUBAKI yağı ile cildinizi yumuşatır ve parlaklık verir. Amber ve meyvemsi kokusu ile gün boyu kendinize güven duymanızı sağlar. Çekici ve temiz bir duş için SLES/SLS ve paraben içermeyen özel formüllü vücut şampuanımızı her gün güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğindeki provitamin, bitki özleri ve hidrolize protein ile gün boyu ferahlık hissedeceksiniz.

  Thalia Golden Way (Japon Gülü Yağlı) Tsubaki Vücut Bakım Kremi 200 ml / Paraben İçermez
  Organik TSUBAKI yağı ile zenginleştirilmiş kremimiz cildinizin nem dengesini koruyarak, kırışıklıkların azalmasına ve cildin kendini yenilemesine yardımcı olur. Cilt bakımının yanı sıra amber ve meyvemsi kokusunun ekstra canlandırıcı etkisi ile kendinizi daha çekici hissedersiniz. Paraben içermeyen özel formül ile güçlendirilmiş organik içerikli cilt kremimizi gün boyu güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Golden Way (Japon Gülü Yağı) Body Mist 200 ml / Paraben İçermez
  Çift fazlı ve çift etkili vücut spreyimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda. Organik TSUBAKI yağı ile zenginleştirilmiş vücut spreyimiz amber ve meyvemsi kokuların enerjisi ile tarzınızda farklılık yaratacak. Banyo sonrasında veya günün herhangi bir anında teninizde ferahlık ve çekici bir dokunuş hissetmek istediğinizde paraben içermeyen özel formüllü vücut spreyimizi güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Golden Way (Japon Gülü Yağı) Sıvı Saç Kremi 200 ml / Sles - Sls-Paraben İçermez
  Organik TSUBAKI yağı ile zenginleştirilmiş, saçlarınızın banyo sonrası kolay taranması, bakımınızın devamlılığı ve gün boyu çevresel faktörlere karşı sizi koruması için özel olarak formüle edilmiş durulama gerektirmeyen sıvı saç kremimizi her banyo sırasında kullanabilirsiniz. Paraben içermeyen özel formüllü sıvı saç kremimizi, yoğun nem veren TSUBAKI yağı ve enerji veren hoş kokusu sayesinde deniz ve havuz sonrası ekstra bakım gerektiren zamanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Golden Way (Japon Gülü Yağı) Sıvı Sabun 400 ml / Sles - Sls-Paraben İçermez
  Organik TSUBAKI yağı ile zenginleştirilmiş sıvı sabunumuz cildinize bakım yapar ve yumuşatır. Bol köpüğü ve yumuşak yapısıyla cildiniz daha çekici ve temiz kalır. Amber ve meyvemsi kokusu ile kendinizi şımartacaksınız. SLES/SLS ve paraben içermeyen özel formülü ile güçlendirilmiş sıvı sabunumuzu gün boyu güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Golden Way (Japon Gülü Yağı) Katı Sabun 150 gr / Kostik İçermez
  Organik TSUBAKI yağı ile zenginleştirilmiş, el, vücut ve banyo temizliğinde kullanabileceğimiz bu sabun, size ferahlık ve temizlik hissini en üst seviyede sağlayacaktır. Amber ve meyvemsi kokularına ilave olarak sağlayacağı çekici dokunuşunu ile duyu şenliğine hazırlıklı olun. Paraben içermeyen özel formüllü bu sabunumuzu tüm aile bireyleriniz ile güvenle kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.