sadsad x
asdasd
18-24-ekim-şampuanküçük.jpg (91 KB)
Thalia

Thalia Fig Dream (Karahindiba Özü) Dandellion Kişisel Bakım Seti 7li

Ürün Kodu : T71
199,99 TL
Baharın sembolü karahindiba çiçeği ; vanilya ve incir kokuları ile teninizde esecek. Kişisel Bakımınız için ihtiyacınız olan tüm ürünler bu sette toplandı. Saç Bakım Şampuanı  * Vücut Şampuanı * Sıvı Saç kremi  * Vücut kremi  * Vücut spreyi * Sıvı Sabun * Katı sabun
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Baharın sembolü karahindiba çiçeği ; vanilya ve incir kokuları ile teninizde esecek.

  Ürün Bilgileri :

  Thalia Fig Dream (Karahindiba Özü) Dandellion Bakım Şampuanı 300 ml / Sles-Sls-Tuz-Paraben İçermez
  Saçlarınıza ferahlatıcı ve rahatlatıcı bakım yapar ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki karahindiba çiçeği özleri ile saçlarınızın daima bakımlı görünmesine yardımcı olur. Vanilya ve incir kokularının uyumu sizi harikalar diyarına taşıyacaktır. İpeksi ve temiz saçlar için SLES/SLS ve paraben içermeyen özel formülü ile güçlendirilmiş şampuanımızı her gün güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğindeki provitamin, bitki özleri ve hidrolize protein ile kökten uca bakım sağlar.

  Thalia Fig Dream (Karahindiba Özü) Dandellion Vücut Şampuanı 300 ml / Sles-Sls-Paraben İçermez
  Karahindiba çiçeği özleri ile cildinizi ferahlatır ve parlaklık verir. Vanilya ve incir kokularının uyumu sayesinde vücudunuzu şımartacaksınız. İpeksi ve temiz bir duş için SLES/SLS ve paraben içermeyen özel formülü ile güçlendirilmiş vücut şampuanımızı her gün güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğindeki provitamin, bitki özleri ve hidrolize proteinler ile gün boyu ferahlık hissedeceksiniz.

  Thalia Fig Dream (Karahindiba Özü) Dandellion Vücut Kremi 200 ml /Paraben İçermez
  Karahindiba çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş cilt kremimiz cildinizin ihtiyacı olan nemin geri kazanılmasına ve cildin kendini yenileme sürecine yardımcı olur. Vanilya ve incir kokularının uyumu ise sizin daha enerjik olmanızı sağlayacaktır. Paraben içermeyen özel formülü ile güçlendirilmiş organik içerikli cilt kremimizi gün boyu güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Fig Dream (Karahindiba Özü) Dandellion Body Mist 200 m / Sles - Sls - Paraben İçermez
  Çift fazlı ve çift etkili vücut spreyimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda. Karahindiba çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş vücut spreyimiz, vanilya ve incir kokularının uyumu ile sizi harikalar diyarına taşıyacak. Banyo sonrası veya teninizde ferah ve ipeksi bir dokunuş istediğinizde heran paraben içermeyen özel formüllü vücut spreyimizi güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Fig Dream (Karahindiba Özü) Dandellion Sıvı Saç Kremi 200 ml /Sles - Sls - Paraben İçermez
  Karahindiba çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş, durulama gerektirmeyen sıvı saç kremimizi banyo sonrası kolay taranma, bakım ve çevresel etkenlerle mücadele için her banyo sonrası kullanabilirsiniz. Deniz ve havuz sonrası saçlarınızın kolay taranması, bakımının devamlılığı için ideal bir üründür. Vanilya ve incir kokularının mükemmel uyumunu ile harmanlanmış, paraben içermeyen bu özel formüllü sıvı saç kremini güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Fig Dream (Karahindiba Özü) Dandellion Sıvı Sabun 400 ml / Sles - Sls - Paraben İçermez
  Karahindiba çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş sıvı sabunumuz cildinizi ferahlatır ve bakım yapar. Bol köpüğü ve yumuşak yapısıyla cildiniz daha ipeksi ve temiz kalır. Vanilya ve incir kokularının uyumu size temiz olduğunuzu daha çok hissettirecektir. SLES/SLS ve paraben içermeyen özel formülü ile güçlendirilmiş sıvı sabunumuzu gün boyu güvenle kullanabilirsiniz.

  Thalia Fig Dream (Karahindiba Özü) Dandellion Katı Sabun 150 gr /Kostik İçermez
  El ve vücut temizliğinde kullanabileceğiniz karahindiba çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş bu özel sabun, enerjik ve temiz dokunuşlu banyo ritüelinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Vanilya ve incir kokularının mükemmel uyumu ile harmanlanmış bu sabun, cildinizin yağ dengesinin korumaya yardımcı olurken, ipeksi dokunuşu ile de cildinizi şımartır. Paraben içermeyen özel formüllü sabunumuzu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.