sadsad x
asdasd

Thalia Sıkılaştırmaya Yardımcı Damla Sakızı Özlü Doğal Katı Sabun - 150 gr

Ürün Kodu : 1.4.THA.14510
22,90 TL
NEMLENDIRICI.jpg (2 KB)

İlgili Ürünler

Adet:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • İade ve Değişim
 • Yorumlar (4)
 • Thalia Natural Beauty Damla Sakızı Sabunu ile daha esnek ve daha sıkı bir cilde kavuşabilirsiniz.

  Ürün bilgileri:
  Dünyada sadece Sakız Adası’nda ve Çeşme’de yetişen sakız ağacının reçinesinden elde edilen damla sakızı, yüzlerce yıldan bu yana tatlıdan kurabiye ve kahveye kadar Türk ve Yunan mutfağında hatırı sayılır yer edinmiş bir ürün. Bu harika ürünün kozmetik sektöründe de önemli bir yeri var.

  Bugüne kadar şampuan, krem, parfüm, tüy dökücü krem gibi pek çok ürünün yapımında kullanılmış olan damla sakızı, sayısız faydaya da sahip. Bu faydalara cilt bakımı özelinde baktığımızda; damla sakızının antiseptik etkisi olduğunu, güneş lekelerine ve alerjisine iyi geldiğini, akneleri iyileştirdiğini, cildi sakinleştirdiğini, derinlemesine bakım yaptığını, cildin nem seviyesini dengelediğini ve üstelik kırışıklıkları açtığını görebiliriz.

  Thalia Natural Beauty Damla Sakızı Sabunu, içeriğindeki damla sakızı özleri ve Q10 içeriğiyle cildinizin zamanla kaybettiği esnekliği geri kazanmasına yardımcı olur. Yorulan ve sarkan cildinizin toparlanmasını desteklerken, cildinizin sıkılığını tazeler. Düzenli kullanımda cildinizin daha sıkı ve daha pürüzsüz olmasını sağlar.

  Özel parfümüyle dikkat çeken Thalia Natural Beauty Damla Sakızı Sabunu’nu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu sabun sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

  Teknik detaylar:
  Hayvansal yağ, kostik ve parapen gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Kullanım şekli:
  Thalia Natural Beauty Damla Sakızı Sabunu’nu köpürterek yüzünüzü yıkayın, maske şeklinde 2-3 dakika beklettikten sonra soğuk suyla durulayın. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak suyla köpürtüp tüm vücudunuza uygulayın ve bir süre bekleyip ılık suyla durulayın.

  İçindekiler / Ingredients:

  SODİUM PALMİTATE, SODİUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFÜM, PİSTACİA LENTİSCUS GUM, GLYCERİN, SODİUM CHLORİDE, TİTANİUM DİOXİDE, TETRASODİUM ETİDRONATE, TETRASODİUM EDTA, AMYL CİNNAMAL, BENZYL SALİCYLATE, CİTRONELLOL, EUGENOL, ALPHA ISOMETHYL LONONE, GERANİOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPİONAL, D-LİMONENE, LİNALOOL.

  Ürün Özellikleri
  Cilt Bakım
  :
  Akne Karşıtı
  Vücut Bakım
  :
  Nemlendirici Bakım
  Kategori
  :
  Katı Sabun
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.