sadsad x
asdasd

Thalia Misvak & Aloe Vera Özlü Diş Macunu 75 ml

Ürün Kodu : 1.2.THA.17360
39,90 TL

İlgili Ürünler

Adet:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • İade ve Değişim
 • Yorumlar (0)
 • Thalia Life Misvak & Aloe Vera Diş Macunu 90g (75ml)

  Her gün kullandığınız bir diş macununun içeriğinin ne denli temiz olması gerektiğinin bilincindeyiz ve ağır kimyasalları vücudunuzdan uzak tutmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz.

  Erik ağacı dalından kesilerek elde edilen Misvak yıllar boyunca yaygın olarak ağız içi hijyeninde kullanılmıştır. İçeriğindeki antioksidan ve antimikrobiyal bileşenler ağız florasındaki mikrobiyal üremeyi azaltarak hijyen sağlar ve diş etlerini rahatlatır. Misvakın içindeki bazik bileşenler ağız asitini nötralize ederek dokuyu sakinleştirir ve diş eti iltihaplarını doğal yollardan yatıştırır.

  Misvak içeriğinin bakteri karşıtı özelliği sayesinde ağız içinde gece boyunca üreyen bakteri popülasyonuna karşı mücadele eder. Bu nedenle uyku öncesi fırçalama için idealdir. Sabah karşılaşılan ağız kokusunu önlemeye yardımcı olur.

  Aloe Vera, yapraklarında su depolayan kısa gövdeli bir bitkidir. Yapraklarından elde edilen jel, vitaminler, mineraller, amino asitler ve antioksidanlar açısından zengindir. Kozmetik sektöründe kullanımı yanı sıra ağız içi iltihaplarını yatıştırmada kullanıldığı bilinmektedir.

  Formülünde kullanılan aloe vera ve misvak içeriklerinin kombinasyonu diş etlerini güçlendirmeye yardımcı olur.

  Doğal ve güçlü formülü ile dişlerinizi 12 saat süresince korur.

  Kullanım Şekli:

  Diş fırçası ile kullanılır. Fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde sıkılır. En az 2dk fırçalama işlemi yapılır. Fırçalama işlemi sonrası ağız bol su ile durulanır. Yutmayınız. 7 yaşından küçük çocuklarda bir yetişkin gözetiminde kullandırılmalıdır.

  Uyarılar:

  Direk güneş ışığı görmeyen, oda sıcaklığında, gıda maddelerinden ayrı olarak saklanmalıdır. 

  Teknik Detaylar: 

  SLES, SLS, Paraben, Florür ve Yapay Tatlandırıcı içermez.

  İçindekiler / Ingredients:

  SORBİTOL, GLYCERİN, AQUA, CALCİUM CARBONATE, HYDRATED SİLİCA, LAURYL GLUCOSİDE, COCAMİDOPROPYL BETAİN, CİTRUS LİMON PEEL OİL, XYLİTOL, MENTHOL, POTASSİUM SORBATE,  CELLULOSE GUM, XANTHA GUM, PROPOLİS EXTRACT, SALVADORA PERSİCA BARK/ROOT EXTRACT, ALOE BARBADENSİS LEAF EXTRACT, STEVİA REBAUDİANA EXTRACT, LİMONENE.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.