sadsad x
asdasd
sonbahar indirim EL KREMİ-02.jpg (646 KB)
Thalia

Thalia Misvak & Aloe Vera Diş Macunu 75 ml

Ürün Kodu : 1.2.THA.17360
27,45 TL
Yeni
Ağız Hijyeninde de Doğallıktan Yanayız…
Thalia Life Diş Macunu Serisi günlük oral hijyeninizi sağlamada size yardımcı olurken doğal içerikleriyle güvenli bir ağız bakımı sunuyor. Misvak ve Aloe Vera içerikleriyle temizlen ve ferahla!
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Thalia Life Misvak & Aloe Vera Diş Macunu 90g (75ml)

  Her gün kullandığınız bir diş macununun içeriğinin ne denli temiz olması gerektiğinin bilincindeyiz ve ağır kimyasalları vücudunuzdan uzak tutmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz.

  Erik ağacı dalından kesilerek elde edilen Misvak yıllar boyunca yaygın olarak ağız içi hijyeninde kullanılmıştır. İçeriğindeki antioksidan ve antimikrobiyal bileşenler ağız florasındaki mikrobiyal üremeyi azaltarak hijyen sağlar ve diş etlerini rahatlatır. Misvakın içindeki bazik bileşenler ağız asitini nötralize ederek dokuyu sakinleştirir ve diş eti iltihaplarını doğal yollardan yatıştırır.

  Misvak içeriğinin bakteri karşıtı özelliği sayesinde ağız içinde gece boyunca üreyen bakteri popülasyonuna karşı mücadele eder. Bu nedenle uyku öncesi fırçalama için idealdir. Sabah karşılaşılan ağız kokusunu önlemeye yardımcı olur.

  Aloe Vera, yapraklarında su depolayan kısa gövdeli bir bitkidir. Yapraklarından elde edilen jel, vitaminler, mineraller, amino asitler ve antioksidanlar açısından zengindir. Kozmetik sektöründe kullanımı yanı sıra ağız içi iltihaplarını yatıştırmada kullanıldığı bilinmektedir.

  Formülünde kullanılan aloe vera ve misvak içeriklerinin kombinasyonu diş etlerini güçlendirmeye yardımcı olur.

  Doğal ve güçlü formülü ile dişlerinizi 12 saat süresince korur.

  Kullanım Şekli:

  Diş fırçası ile kullanılır. Fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde sıkılır. En az 2dk fırçalama işlemi yapılır. Fırçalama işlemi sonrası ağız bol su ile durulanır. Yutmayınız. 7 yaşından küçük çocuklarda bir yetişkin gözetiminde kullandırılmalıdır.

  Uyarılar:

  Direk güneş ışığı görmeyen, oda sıcaklığında, gıda maddelerinden ayrı olarak saklanmalıdır. 

  Teknik Detaylar: 

  SLES, SLS, Paraben, Florür ve Yapay Tatlandırıcı içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.