sadsad x
asdasd
950---125-1-alana-1-bedeva-yeni-.jpg (30 KB)
Thalia

Seyahat Seti - İstanbul (Vücut Bakımı)

Ürün Kodu : 1.6.THA.14631
44,99 TL
Thalia Natural Beauty İstanbul Seyahat Seti ile cildiniz tatilde de Thalia’ya emanet!
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Thalia Natural Beauty İstanbul Seyahat Seti (Vücut Bakımı)

  Ürün bilgileri:


  Thalia Natural Beauty İstanbul Seyahat Seti ile cildiniz tatilde de Thalia’ya emanet!

  Binlerce yıllık kültürü ile kadim, üç imparatorluğa başkentlik etmiş olması ile mağrur, Asya ile Avrupa’yı birleştirmesi ile eşsiz, tüm sokaklarına aşkın sinmiş olması ile romantik, hiç bitmeyen devinimi ile coşkun… Geçmişte de bugün de gizemli… İstanbul!

  Thalia Natural Beauty, siz tatildeyken de cildinize en güzel şekilde bakılsın diye eşsiz bu şehirden ilham alarak İstanbul Seyahat Seti’ni hazırladı. Thalia Natural Beauty İstanbul Seyahat Seti; duş jeli, vücut losyonu ve sabundan oluşuyor.

  Temel yağ asitleri ve E vitamini açısından zengin yüzde 100 organik argan yağı ile E, D, K vitaminlerinin deposu niteliğindeki zeytinyağının eşsiz buluşmasıyla İstanbul’un büyüsünü cildinizde hissedeceksiniz. Cildiniz ve saçlarınız yoğun bir şekilde nemlenirken, daha pürüzsüz ve yumuşacık olacak. Cildinizin derinlerine kadar nüfuz eden bu ürünler sayesinde hava değişimleri ve çevresel etkenler sebebiyle kaybettiğiniz doğal görünümü tekrar kazanacaksınız.

  Zeytinyağı & Organik Argan Yağlı Duş Jeli (100 ml): Ürün, zeytinyağı ve organik argan yağı içeriğiyle cildinizi neme doyurur, pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar. Bol köpüğüyle cildinizi bir yandan nazikçe temizlerken, öte yandan formülündeki doğal vitaminler ve değerli yağlarla besleyip parlatır. Kullanım şekli: Ürünü daimi bir tazelik yaşamak için her gün kullanın.

  Zeytinyağı & Organik Argan Yağlı Vücut Losyonu (100 ml): Ürün, organik argan yağı ve zeytinyağı içeriğiyle cildinizin derinliklerine kadar nüfuz eder ve ihtiyacı olan tüm nemi sunar. Öte yandan cildinizi yumuşacık yapar. Kullanım şekli: Ürünü sabah ve akşam, aşağıdan yukarıya dairesel hareketlerle birkaç dakika boyunca masaj yaparak uygulayın.

  Zeytinyağı & Organik Argan Yağlı Sabun: Vücut, yüz ve saç temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz bu doğal sabun, bol köpüğü ve yumuşak yapısıyla cildi güzelleştirir, saçları güçlendirir, cilt hastalıklarına karşı cildin direncini artırır. Kullanım şekli: Ürünü köpürterek yüzünüzü yıkayın, maske şeklinde iki üç dakika beklettikten sonra soğuk suyla durulayın. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak suyla köpürtüp tüm vücudunuza ve saçınıza uygulayın. Bir süre bekleyip ılık suyla durulayın.

  Teknik detaylar:
  SLS, SLES, paraben, kostik gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürünler, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.