sadsad x
asdasd
950---125-1-alana-1-bedeva-yeni-.jpg (30 KB)
Thalia

Seyahat Seti - Antalya (Saç Bakım)

Ürün Kodu : 1.6.THA.14635
44,99 TL
Thalia Natural Beauty Antalya Seyahat Seti ile saçlarınız tatilde de Thalia’ya emanet!
Paylaş:
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Thalia Natural Beauty Antalya Seyahat Seti (Saç Bakımı)

  Ürün bilgileri:

  Thalia Natural Beauty Antalya Seyahat Seti ile saçlarınız tatilde de Thalia’ya emanet!

  Ruhu çağıldatan lacivert deniz, görkemli mor dağlar, oluşumu milyonlarca yıl öncesine uzanan eşsiz falezler… Turunç, portakal çiçeği, hanımeli kokan sokaklarda telaşsız adımlar… Köklü bir tarihle kucaklaşmış pastoral bir aşk. Yeryüzü cenneti… Antalya…

  Thalia Natural Beauty, siz tatildeyken de saçlarınıza en güzel şekilde bakılsın diye eşsiz bu şehirden ilham alarak Antalya Seyahat Seti’ni hazırladı. Thalia Natural Beauty Antalya Seyahat Seti; şampuan, saç kremi ve saç bakım yağından oluşuyor. Aloe vera özsuyu ve adaçayı özleriyle Antalya’nın ışığını saçlarınızda hissedeceksiniz.

  Yaprakları kırıldığında ortaya çıkan jelimsi özsuyunda 20 mineral, 18 aminoasit ve 12 vitamin bulunan aloe vera (sarısabır) ve saçlar üzerinde büyük etkisi olan adaçayı ile saçlarınız benzersiz bir bakımla canlanıp nemlenecek, saç köklerinizin dayanıklılığı ve esnekliği artacak, sağlıklı bir şekilde uzaması desteklenecek, saç kırıklarınız onarılacak. Saç deriniz ise nefes alıp rahatlayacak, kepekler ortadan kalkacak. Sonuç olarak saçlarınız ekstra bir parlaklık ve yumuşaklık kazanacak. Tüm bunların yanı sıra saçlarınız güneşin zararlı etkilerinden korunacak.

  Aloe Vera & Adaçayı Özlü Şampuan (100 ml): Bu şampuan, içeriğindeki aloe vera özsuyu ve özenle seçilmiş doğal etken maddeleriyle saçlarınıza benzersiz bir bakım sunar ve nemlendirir. Saç köklerinin dayanıklılığının artmasını ve sağlıklı uzamasını teşvik eder. Adaçayı özleriyle saçlarınızı derinlemesine temizler saç derisine nefes aldırır, rahatlamasına öncülük eder. Kullanım şekli: Şampuanı ıslak saçınıza her iki günde bir uygulayın ve en az beş dakika saçınızda bekletin; bu sırada emilimin artırılması için saçınıza masaj yapın ve ardından ılık suyla durulayın. Saç dökülmesine karşı olumlu sonuç alabilmek için düzenli kullanılmanızı tavsiye ederiz.

  Aloe Vera & Adaçayı Özlü Saç Kremi (100 ml): Ürün, saçı ağırlaştırmayan özel formülüyle saç bakım sürecinin mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Formülündeki aloe vera özsuyu ve adaçayı özleri saça gerekli nemi sağlamaya, saç kırıklarını onarmaya yardımcı olur. Saçınıza canlılık kazandırır. Kullanım şekli: Ürünü, duş sonrasında temiz saçınıza uygulayın. 1-2 dakika masaj yaparak saçlarınıza yedirin, ardından durulayın.

  Aloe Vera & Adaçayı Özlü Saç Bakım Yağı (50 ml): Aloe vera ve adaçayı özlü saç bakım yağı; saçlarınıza derinlemesine nüfuz eder, saç tellerinizin elastikiyetini artırır, yapısını yeniler, ekstra parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Tüm bunların sonucunda, saçlarınızı ağırlaştırmadan besler ve saç tellerinizin pürüzsüz görünmesine destek olur. Kullanım şekli: Küçük bir miktar saç bakım yağını avucunuza yayın, nemli saçınıza uygulayın ve durulamayın. Ürünü fön öncesinde kullanmak isterseniz, saçınızın ıslaklığını havluyla alın. Ürün, daha hızlı ve kolay föne de yardımcı olur ve bu işlemin saçlarınızı yıpratmasını önler. Saçınızın kabarıklığını kontrol altına almak ve elektriklenmesini önlemek isterseniz, kuru saça da uygulayabilirsiniz; bu şekilde saçınızın parlaklığına son bir dokunuş yapmış olursunuz.

  Teknik detaylar:
  SLS, SLES, paraben gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürünler, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.