sadsad x
asdasd
Sakura Serisi ile saçlarınız yaşlanmasın!
04 Eylül 2018

Sakura Serisi ile saçlarınız yaşlanmasın!

Saçlar da yaşlanır! Yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerle birlikte saç telleri incelir, gücünü yitirmeye başlar, uzama hızı düşer ve ışıltısını kaybeder. Thalia Natural Beauty Sakura Serisi’nin saç bakım ürünleri ise saçlarınızdaki yaşlanma bulgularıyla başarıyla mücadele eder.

Zaman zaman modern bir kesime sahip kısa saç modellerini tercih etsek de, genel olarak çoğumuzun hayali upuzun, sağlıklı ve ışıl ışıl saçlardır. Hem de her yaşta! Ne var ki aynı cildimiz gibi saçlarımız da zamanın gücüne direnemez ve yaşlanır. Üstelik söz konusu olan sadece saçlarımızda beyazların belirmesi değildir; saç tellerimiz kalınlıklarını kaybeder, kırılır, ışıltılarını yitirir ve bakımlı bir görüntüden uzaklaşır…

 

Saçlarımızın yaşlanmasının tek sebebi yaşımızın ilerlemesi mi?

Saçların yaşlanmasındaki en önemli sebep tabii ki yaşın ilerlemesi ve hücre bölünmesinin yavaşlamasıdır. Ayrıca menopozla birlikte saç kökleri eskisi kadar sağlıklı saç teli üretmemeye başlar. Yine yaşın ilerlemesiyle saç dökülmeleri artar. Bunların yanı sıra fazlasıyla güneş ışığına maruz kalmak, dengesiz beslenmek, sağlıksız çevre koşullarında yaşamak, sigara ve alkol tüketmek de saçları yaşlandırır.  

 

Saçlarımızın gençliğini nasıl koruyabiliriz?

Saçların gençliğini koruyabilmek için incelmelerini engelleyecek Omega 3, sebum (yağ bezlerinin oluşturduğu salgı) üretimini artıran C vitamini, saç bakımında son derece önemli olan B vitaminleri, çinko ve demir içeren besinler tüketilmeli, sigara ve alkolden uzak durulmalıdır.  

Saçları nemli tutmak da önceliğimiz olmalıdır. Saç tellerini kurutmayan, tam tersine nemlendirip besleyen, içeriğinde sağlığa zararlı maddeler olmayan, doğal saç bakım ürünleri tercih edilmelidir.

Saçların yaşlanmasını önleyen özel saç bakım ürünlerini kullanmak son derece önemlidir.

 

Saçınızın yaşlanmasını Sakura Şampuan ve Sakura Saç Maskesi ile önleyin!

İşte bu noktada size yüzde yüz doğal ve yüzde yüz inovatif Thalia Natural Beauty’nin 30+ kadınlar için yarattığı Sakura Serisi’nin saç bakım ürünlerini tavsiye ediyoruz. Saçlardaki yaşlanma bulgularıyla mücadele eden Sakura Şampuan ve Sakura Saç Bakım Maskesi tam da size göre!

  • Thalia Natural Beauty Sakura Şampuan: Japonların eşsiz pembesiyle ünlü sakura ağacı çiçeğinin (kiraz çiçeği) özlerine yoğun olarak yer veren Thalia Natural Beauty Sakura Şampuan, parıltılı ve güçlü saçlar vaat ediyor. Doğanın mucizevi simgesi sakura, içeriğindeki besleyici özlerle saçınıza yoğun nem kazandırır ve saçınızın su kaybını önemli ölçüde iyileştirir. Kuruluk ve hacim eksikliği gibi saçlarda görülen yaşlanma bulgularıyla mücadele etmeye yardımcı olur. İçeriğindeki E vitamini ve provitamin B5 ile saçınızı besler, bisabalol yağıyla ise saç tellerinizin onarımına destek olarak dış etkenlere karşı tam bir bariyer oluşturur. Çevresel etki, boya ve föne bağlı hasarlarda ise saç yüzeyinin pürüzlülüğünü artırır ve gözle görünür parlaklık kazandırarak saçlarınızı canlandırır. Thalia Natural Beauty Sakura Şampuan’ın içeriğinde ayrıca PhytoComplex AHL® bulunmaktadır. Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda 24 çeşit bitkinin karışımından elde edilen patentli PhytoComplex AHL® isimli bitkisel aktif, saç dökülmesine karşı bire birdir. Ürün formülasyonundaki provitamin ve hidrolize protein ile de saçınıza kökten uca bakım yapar.

 

  • Thalia Natural Beauty Sakura Saç Maskesi:Yıpranmış saçlara özel, besleyici ve ultra nemlendirici Thalia Natural Beauty Sakura Saç Maskesi ile saçlarınıza bitmeyen bir baharı taşıyın! Sakura, içeriğindeki besleyici özlerle saçınıza yoğun nem kazandırır ve saçınızın su kaybını önemli ölçüde iyileştirir. Kuruluk ve hacim eksikliği gibi saçlarda görülen yaşlanma bulgularıyla mücadele etmeye yardımcı olur. İçeriğindeki E vitamini ve provitamin B5 ile saçınızı besler, bisabalol yağıyla ise saç tellerinizin onarımına destek olarak dış etkenlere karşı tam bir bariyer oluşturur. Thalia Natural Beauty Sakura Saç Maskesi’ni kullandığınızda saçınız çok kısa süre içinde yumuşacık olur, pürüzsüzleşir ve pırıl pırıl parlar. Bu saç bakımı maskesi, ayrıca saçınızın rengini korur ve fönle kurutma işlemini kolaylaştırır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.