sadsad x
asdasd

Thalia Pamuk Şekeri Macaron Sabun - 100 gr

Ürün Kodu : 1.4.THA.14553
24,90 TL

İlgili Ürünler

Adet:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • İade ve Değişim
 • Yorumlar (0)
 • Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Makaron Sabunu ile en tatlı çocukluk anılarınıza dönmeye hazır olun!

  Ürün bilgileri:
  Pek çoğumuzun çocukluk anılarında pamuk şekerin özel bir yeri vardır. Elbette günümüzün çocukları da pamuk şekeri seviyor ve bir bağ kuruyor ama bu, mahallede el arabasıyla dolaşan, gelişi coşkuyla karşılanan pamuk şekeri satıcısının verdiği coşkuyu karşılamaktan çok uzak. Akten Kozmetik, Thalia Natural Beauty markasıyla bu nostaljik keyfe bir selam veriyor ve makaron kurabiye şeklinde dizayn ettiği Makaron Sabunlar Serisi’nde pamuk şekere de özel bir önem atfediyor.

  Pamuk şekerin tarihi aslında 15. yüzyıla kadar uzanıyor, bugünkü halinde sunulması ise 19. yüzyıla denk geliyor. Tavada eritilen şekerin ince çubuklar aracılığıyla çekilmesi, bunların kurutulması ve bir çubuk etrafına dolanmasıyla oluşturulan pamuk şeker, tarih içinde “Perili İpek’ten “Pamuk Şeker”e kadar pek çok isimle betimlendi.

  İlhamını makaron kurabiyeleriyle birlikte bu nostaljik lezzetten alan Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Sabunu, tatlı kokusu ve görünümün yanı sıra sabun bazında bulunan doğal aktif maddelerle cildinizi nazikçe temizliyor ve nemlendiriyor. Kalıcı kokusu ve hoş köpüğüyle cildinize hoş bir bakım sunuyor.

  Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Makaron Sabunu’nu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu sabun sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

  Teknik detaylar:
  Hayvansal yağ, kostik ve parapen gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Kullanım şekli:
  Thalia Natural Beauty Pamuk Şekeri Makaron Sabunu’nu köpürterek yüzünüzü yıkayın, maske şeklinde iki üç dakika beklettikten sonra soğuk suyla durulayın. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak suyla köpürtüp tüm vücudunuza ve saçınıza uygulayın. Bir süre bekleyip ılık suyla durulayın.

  İçindekiler / Ingredients:

  THALIA PAMUK ŞEKERİ MAKARON SABUNU

  THALIA PAMUK ŞEKERİ SABUNU , EN TATLI ÇOCUKLUK HATIRALARINIZI YENİDEN CANLANDIRACAK. TATLI KOKUSU VE GÖRÜNÜMÜN YANISIRA, SABUN BAZINDA BULUNAN DOĞAL AKTİF MADDELER İLE CİLDİNİZİ NAZİKÇE TEMİZLER VE  NEMLENDİRİR. KALICI KOKUSU VE HOŞ KÖPÜĞÜ İLE CİLDİNİZE HOŞ BİR BAKIM SUNAR. HAYVANSAL YAĞ, KOSTİK VE PARABEN İÇERMEZ.

  Ürün Özellikleri
  Kategori
  :
  Katı Sabun
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.