sadsad x
asdasd
Gül ile arının, gül ile güzelleşin!
27 Temmuz 2018

Thalia Natural Beauty’nin yüz temizleme köpüğü, yüz temizleme suyu & tonik, yüz kremi, vücut losyonu, el kremi ve doğal sabundan oluşan Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile arınmaya ve güzelleşmeye ne dersiniz? 

Aşkın simgesi gül, binlerce yıl öncesinden bugüne her zaman en bilinen ve en sevilen çiçeklerden biri olmuştur. Sayısız çeşidi ve rengi, mis gibi kokusu ile gül, sevgiyi anlatmanın en güzel aracıdır. Bir demet gül ile kim mutlu olmaz ki!  “Aşk” anlatılırken gül olmazsa şiirler ve şarkılar eksik kalmaz mı?

Gülgiller (rosaceae) familyasından olan gül (rosa), fosil kaynaklara göre 35 milyon yıllık bir geçmişe sahip. Ne inanılmaz değil mi? Gülün, tüm insanlık tarafından bu kadar sevgiyle kuşatılması hiç de boşuna değil yani! Gülün Yunanlılar, Romalılar ve Fenikeliler için vazgeçilmez olduğunu, o dönemlerde gül bahçelerine fevkalade önem verildiğini de belirtmeliyiz. 

Gülün menşei tam olarak bilinmiyor ama genel kanı Orta Asya ve Asya olduğu yönünde. Türkiye’de yabani olarak 23 çeşit gül yetişiyor; en yaygın türünün yabani gül (rosa canina) olduğunu söylemek mümkün. Gül suyu ve gül yağı çıkarılmasına en uygun güller ise pembe olanlar. Ünlü Isparta gülü (rosa damascena) ise gül suyu üretiminin bir numaralı kaynağı. Gül suyunun Türk geleneklerindeki geçmişinin 11. yüzyıla kadar gittiği de bir gerçek. 

Gül, antik çağlardan beri güzelliğe ulaşmanın en çok tercih edilen yollarından biri. Gül yaprakları banyolara serpilmiş, içe ferahlık veren kokusu tenle keyifle buluşmuş, damıtılarak elde edilen suyu cildi ferahlatmış, sağlık ve kozmetik sektörü tarafından her zaman baş tacı edilmiştir. 

Bunun sebebi, gülün sadece harika bir görünüme ve kokuya sahip olması değildir elbette. Antibakteriyel olan gülün ateşten öksürüğe, boğaz yanmasından sindirim sistemi rahatsızlıkların tedavisine kadar pek çok faydası vardır. Gül; yaprağıyla, özüyle, yağıyla ve suyuyla bir güzellik kaynağıdır aynı zamanda. 

Gülün cilde faydaları nelerdir?

 • İçeriğindeki C vitaminiyle antioksidan özelliği sahip olan gül, öncelikle cildi gençleştirir ve canlandırır. Kırışıklıkların giderilmesini destekler. 
 • Harika bir nemlendiricidir, içeriğindeki doğal yağlarla cilde kolayca nüfuz eder. 
 • Aynı zamanda başarılı bir cilt temizleyicisidir. 
 • Cildi sıkılaştırır, esneklik kazandırır, gözeneklerin açılmasını sağlar, cildi pürüzsüzleştirir. 
 • Gözaltı morluklarının ve torbalarının giderilmesine yardımcı olur. 
 • Antibakteriyel özelliğiyle cildi tedavi eder; şişlik, kızarıklık, akne ve egzama gibi enfeksiyonlardan arındırır. 
 • Cilt lekeleriyle savaşır. 
 • Cildi sakinleştirir ve dinlendirir. 
 • Güneş yanıklarına karşı korur. 
 • Kan dolaşımını hızlandırdığı için selülitlere karşı da iyileştirici etkisi vardır. 

Thalia Natural Beauty, gül özlerinin doğal arındırıcı bakımını Midnight Rose Serisi ile sunuyor! 

Eşsiz gül, şimdi de yüzde yüz doğal ve sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi içermeyen Thalia Natural Beauty’nin Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yeni bir anlam buluyor. 

 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Temizleme Köpüğü: Ürün, içeriğindeki zengin gül suyu ve sabun içermeyen özel formülü sayesinde yüzünüzü nazikçe temizler. Yoğun ve kremsi köpük dokusu ve gülün yumuşak notaları sayesinde cildinizde temiz, taze ve arınmış bir his bırakır. Sabah ve/veya akşam nemli yüzünüze masaj yaparak uygulayın, su ile durulayın.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Temizleme Suyu & Tonik: Gül suyu içeren Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı Yüz Temizleme Suyu & Tonik, tek bir adımda yüzünüzü, gözlerinizi ve dudaklarınızı temizler, makyajdan arındırır ve yumuşatır. Ferahlatıcı dokusu cildi canlandırır. Arınan ve beslenen cildiniz pürüzsüzleşir ve duru bir görünüme kavuşur. Özel gül kokusuyla eşsiz bir deneyim sağlar.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Kremi: Ürün, gül suyu ile zenginleştirilmiş özel formülüyle cildinizin hem yağ kontrolünü hem de ihtiyacı olan doğal nemi sağlar. Cilt yorgunluğunu gidermeye, çevresel etkenlere karşı cilt bariyerinizin desteklenmesine yardımcı olur. İnce dokusu sayesinde yağlı his bırakmadan kolayca emilir, cildin parlamasını önlemeye ve duru bir görünüm kazanmasına destek olur.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Vücut Losyonu: Ürün, içeriğindeki gül suyu sayesinde cildinizin ph değerini korumaya ve canlandırmaya yardımcı olur. Hoş kokusu ve ipeksi dokusuyla cildinizi tüm gün boyunca neme doymuş ve ferah hissedersiniz. 
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici El Kremi: Ürün, gül suyu ve E vitamini içeren özel formülüyle  kuru ve yıpranmış elleri yağlı his bırakmadan besler, onarır ve yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. Ellerinize kadifemsi yumuşaklık kazandırır ve tırnaklarınız güçlenmesini destekler.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Doğal Sabun: Ürün, cilt yüzeyindeki kirin ve fazla yağın ortadan kaldırılmasına, tıkalı gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin daha temiz, rahat, pürüzsüz ve sağlıklı görünüm kazanmasını destekler. Kurutmayan özel formülü ve gül suyunun doğal nemlendirici etkisi sayesinde yüz ve vücut bakımınızda her gün güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.