sadsad x
asdasd
Erkekler, Lime & Cool Serisi ile her zamankinden daha özel
31 Mayıs 2018

Erkekler, Lime & Cool Serisi ile her zamankinden daha özel

Kişisel bakım, sadece kadınların değil erkeklerin de ihtiyacı. Temiz, bakımlı ve daha nemli bir cilt, mis gibi bir koku, tıraş sonrası cilt yumuşaklığı, kepeksiz ve daha güçlü saçlar…

İşte tüm bunlar yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik Thalia Natural Beauty’nin erkeklere özel yarattığı Lime & Cool Serisi’nde saklı.

Thalia Natural Beauty Lime & Cool Serisi ile daha taze, daha ferah ve daha enerjik bir cilde hazır mısınız?

Evet, erkekler makyaj yapmıyor ama unutmayın ki kişisel bakım sadece makyajdan ibaret değil.

Erkeklerin de ciltlerini temiz ve nemli tutmaya, tıraşlarını daha tahrişsiz ve kızarıksız geçirmeye, saç yapılarına uygun şampuanlar ve tonikler kullanmaya hakları var. Üstelik kişisel bakımını gereğince yerine getirenlerin kendileriyle daha barışık oldukları da bir gerçek.

Bu noktada erkeklerin kişisel bakımda nelere ihtiyaçları olduğuna birlikte bakalım mı?

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de cilt bakımının olmazsa olmazı cildi temiz tutmak, cildi gün içinde maruz kaldığı dış etkenlerden arındırmak, akne gibi çeşitli cilt problemlerinin oluşumunu engellemek, cildi nemlendirip tazelemek... Bu noktada erkeklere cilt tiplerine uygun ürünlerle, ciltlerini akşam yatarken ve sabah kalktıklarında temizlemelerini öneriyoruz. Peeling de sadece kadınlara özel değil; ciltlerini ölü hücrelerden temizlemek için erkekler de peeling yapmalı. Aynı şekilde erkeklerin vücut bakımlarında ciltlerini nemlendirecek ve besleyici içeriklerle dolu bir vücut şampuanı kullanmaları son derece önemli.

Her gün sinekkaydı tıraş olmayı seven erkeklerin en önemli problemi ise cilt tahrişi ve kızarıklıkları! Ciltlerini ferahlatacak, tahrişi ve kızarıklıkları önleyecek ürünler, onların ciltlerine yumuşak bir dokunuş katacaktır. Önerimiz ise; tıraş sonrasında ciltlerini yumuşacık yapacak ve tahrişleri önleyecek bir ürün kullanmaları. Ama bu arada sakallarını çıkış yönünün tersine kesmeleri gerektiğini de belirtmeliyiz; bu şekilde ciltlerinde batıkların oluşmasını önleyebilirler.

Pek çok erkeğin başlıca sorunlarından biri de saç dökülmesi.  Aslında çok da üzülmeye gerek yok, çünkü özellikle yaşın ilerlemesiyle birlikte pek çok erkek bu sorunu yaşıyor; yani yalnız değilsiniz! Saç dökülmesi sorununun çözümü ise saç temizliği ve bakımında, doğal içerikli ve saç dökülmesi karşıtı şampuanlar kullanılmasından geçiyor.

Peki, tam da bu noktada size cilt bakımından saç bakımına uzanan bir yelpazede Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda erkeklere özel olarak yaratılan Thalia Natural Beauty Lime & Cool Serisi’nden söz etsek ne dersiniz? Yüzde yüz doğal içerikli olması ve bu kapsamda sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi içermemesinin yanı sıra son teknolojik gelişmelerin desteğiyle hazırlanan Lime & Cool Serisi, erkeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte bir seri.

Saç dökülmesi ve kepek karşıtı şampuan, saç toniği, vücut şampuanı, tıraş sonrası balsam, roll-on ve sabundan oluşan Lime & Cool Serisi’ni daha yakından tanıyalım mı?

  • Thalia Natural Beauty Lime & Cool Erkek Bakım Serisi Energizing Saç Dökülmesi ve Kepek Karşıtı Şampuan lime (misket limonu),mentol ve kafein kombinasyonuyla yağ ve kepekle savaşıyor. İçeriğindeki 24 çeşit bitkinin karışımından elde edilen ve saç dökülmesine karşı etkili patentli bir bitkisel aktif olan Phyto Complex AHL® sayesinde saç dökülmesiyle mücadele ediyor.

  • Thalia Natural Beauty Lime & Cool Erkek Bakım Serisi Energizing Saç Dökülmesi ve Kepek Karşıtı Saç Toniği, içeriğindeki esansiyel yağlar, bitkisel özler ve allantoin (antioksidan bir bileşik) ile saç derisinin arınmasını ve canlanmasını sağlıyor. Sebum (yağ bezleri tarafından salgılanan sıvı) fazlalığının azalmasına yardımcı oluyor. Saçların doğal nemini hapsederek kurumaya karşı koruyor ve nemlendiriyor. Ayrıca pro-vitamin içeriği sayesinde bir yandan saç dökülmelerini önlemeye, öte yandan da daha güçlü ve sağlıklı saç oluşumuna destek veriyor.

  • Thalia Natural Beauty Lime & Cool Erkek Bakım Serisi Energizing Vücut Şampuanı, içerdiği lime özleriyle ciltten yağı ve kiri arındırıyor. Öte yandan formülasyonundaki değerli yağlarla cildin doğal nemini hapsederek kurumaya karşı koruyor, nemli ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor.

  • Thalia Natural Beauty Lime & Cool Erkek Bakım Serisi Energizing Tıraş Sonrası Balsam, cilde esneklik ve yumuşaklık katan shea yağı, E vitamini ve Provitamin B5 içeren formülüyle cildi anında rahatlatıyor, kızarıklığın giderilmesine yardımcı oluyor, tıraştan sonra oluşan tahrişi ve kuruluğu önlüyor.

  • Thalia Natural Beauty Lime & Cool Erkek Bakım Serisi Energizing Roll-On, içeriğindeki lime ve mentol ile gün boyu tazelik verirken, tere karşı da uzun süreli koruma sağlıyor ve tahrişi önlüyor. Formülasyonundaki değerli yağlarla cildin doğal nemini hapsederek kurumaya karşı koruyor, nemli ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor.

  • Thalia Natural Beauty Lime & Cool Erkek Bakım Serisi Energizing Doğal Sabun,içeriğindeki lime ve mentolle gün boyu tazelik verirken cildi kurutmuyor, tam tersine cildin nem seviyesinin korunmasına yardımcı oluyor. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.