sadsad x
asdasd
Efsanevi kiraz çiçekleri, Thalia Natural Beauty Sakura Serisi’nde!
28 Ağustos 2018

Efsanevi kiraz çiçekleri, Thalia Natural Beauty Sakura Serisi’nde!

Japonların efsanevi kiraz çiçekleri, Thalia Natural Beauty Sakura Serisi ile saçlarınızda ve cildinizde mucizevi etkiler yaratmaya hazırlanıyor.

"Benden Japon ruhunu açıklamam istenseydi derdim ki: o, sabah güneşinde parlayan yabani kiraz çiçekleridir.”

Motoori Norinaga / Japon edebiyatçı ve dil bilimci

Japonların kutsal olarak kabul ettiği, şairlerin “ilkbahar karı” olarak adlandırdığı, büyüleyici güzelliğe ve eşsiz bir pembeye sahip sakura ağacının çiçeğinin (Türkiye’de bilinen adıyla kiraz çiçeğinin) saçlarınızda ve cildinizde mucizevi etkiler yaratabileceğini biliyor muydunuz?

Etimolojisi, Japon mitolojisinde doğanın ve güzelliğin sembolü olan “Kono Hana no Sakuya Hime” adlı tanrıçaya dayanan sakura; Japon kültüründe bir yandan üstün güzelliği, diğer yandan ise dalda kaldığı zamanın çok kısa olması nedeniyle hayatın gelip geçiciliğini sembolize eder.  Japonlar için sakura, her an ölümü yaşayan kutsal bir varlıktır aynı zamanda.

Sakura çiçeğinin anlamı “güzel olan çabuk biter” sözünü destekler niteliktedir. Öyle ki ömrü yalnızca 10 gündür.

Bu özel çiçek “güzel olan çabuk biter” sözünü destekler niteliktedir, öyle ki ömrü yalnızca 10 gündür.  Sakuralar bu kısa süreçte açarlar ve solmadan, kurumadan yere düşerler. Sakura çiçeklerinin açtığı ve insanlara tarif edilemeyecek güzellikte bir manzara sunduğu dönem kutsaldır ve “Sakura Zensen” olarak anılır.

Sakura, gül familyasına göre sınıflandırılır; sakura Japonya’nın güzelliklerini, gül ise Batı güzelliğini temsil eder. Sakura ağacının çiçeği yenilebilir ve Japonya’da gıda maddesi olarak kullanılır.

Antik çağlardan beri doğanın ve saflığın yeniden doğuşunu anımsatan bu çiçeğin özleri, kozmetikte de kullanılır. Sakura özlü ürünleri kullanarak, teninizdeki ve saçınızdaki “yeniden doğuşu” gözlemleyebilirsiniz.  Bunun için Thalia Natural Beauty’nin 8 farklı üründen oluşan Sakura Serisi’ni denemeniz yeterli.

Sakura çiçeği özünün faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Çok yoğun ve derinlemesine bir nemlendiricidir.
 • İçeriğindeki E vitamini sayesindecildi beslemeye ve korumaya yardımcı olur.
 • Ciltte kolajen oluşumunu teşvik ederek yaşlanma karşıtı faydalar gösterir.
 • Cilt elastikiyetini arttırır.
 • Pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olabilir.
 • Ciltteki gözeneklerin büyümesini engellemeye ve pürüzsüz bir cilt yapısına yardımcı olur.
 • Pürüzsüz ve neme doymuş cilt yaratır.
 • Parlayan cilt ve saçı teşvik eder.
 • Çevresel koşulların yol açtığı olumsuz etkileri minimize eder.
 • Boya ve föne bağlı hasarlar ile savaşarak saç yüzeyinde pürüzsüzlük sağlar.
 • Saçtaki su kaybının önüne geçer.

Tüm bu bilgilerin ardından Thalia Natural Beauty’nin yeni Sakura Serisi’nin ürünlerine bir göz atmak ister misiniz?

Tüm bu bilgilerin ardından yeni Thalia Natural Beauty Sakura Serisi’nin ürünlerine bir göz atmak ister misiniz?

Thalia Natural Beauty Sakura Şampuan

THALIA NATURAL BEAUTY SAKURA ŞAMPUAN

Thalia Natural Beauty Sakura Şampuan, Japonların eşsiz pembesiyle ünlü sakura ağacı çiçeğinin (kiraz çiçeği) özlerine yoğun olarak yer veriyor.

Thalia Natural Beauty Sakura Şampuan, parıltılı ve güçlü saçlar vaat ediyor.

Japonların eşsiz pembesiyle ünlü sakura ağacı çiçeğinin (kiraz çiçeği) özlerine yoğun olarak yer veren Thalia Natural Beauty Sakura Şampuan, parıltılı ve güçlü saçlar vaat ediyor.

Doğanın mucizevi simgesi sakura, içeriğindeki besleyici özlerle saçınıza yoğun nem kazandırır ve saçınızın su kaybını önemli ölçüde iyileştirir. Kuruluk ve hacim eksikliği gibi saçlarda görülen yaşlanma bulgularıyla mücadele etmeye yardımcı olur. İçeriğindeki E vitamini ve provitamin B5 ile saçınızı besler, bisabalol yağıyla ise saç tellerinizin onarımına destek olarak dış etkenlere karşı tam bir bariyer oluşturur.

Çevresel etki, boya ve föne bağlı hasarlarda ise saç yüzeyinin pürüzlülüğünü artırır ve gözle görünür parlaklık kazandırarak saçlarınızı canlandırır.

Thalia Natural Beauty Sakura Saç Maskesi

THALIA NATURAL BEAUTY SAKURA SAÇ MASKESİ

Thalia Natural Beauty Sakura Saç Maskesi, yıpranmış saçlara özel, besleyici ve ultra nemlendiricidir.

Thalia Natural Beauty Sakura Saç Maskesi ile saçlarınıza bitmeyen bir baharı taşıyın!

Yıpranmış saçlara özel, besleyici ve ultra nemlendirici Thalia Natural Beauty Sakura Saç Maskesi ile saçlarınıza bitmeyen bir baharı taşıyın!

Bu saç bakım maskesi saçınızı yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve pırıl pırıl yapar. Saçınızın rengini korur ve fönle kurutma işlemini kolaylaştırır.

İçeriğindeki besleyici özlerle saçınıza yoğun nem kazandırır ve saçınızın su kaybını önemli ölçüde iyileştirir. E vitamini ve provitamin B5 ile de saç tellerinizi güçlendirerek beslerken, taze ve kalıcı bir koku deneyimi sunar.

Thalia Natural Beauty Sakura Vücut Losyonu

THALIA NATURAL BEAUTY SAKURA VÜCUT LOSYONU 

Thalia Naturel Beauty Sakura Vücut Losyonu, yoğun nemlendirici içeriğiyle cildinizin zarif dokusunu yenilemek ve korumak için formüle edilmiştir.

Thalia Naturel Beauty Sakura Vücut Losyonu, içeriğindeki sakura özleri sayesinde cildinizi çok yoğun ve derinlemesine nemlendirir. Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik ederek yaşlanma karşıtı fayda sağlar.

E vitamini ve Bepanthol ile zenginleştirilmiş içeriği cildinizin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olurken, pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesini de sağlar. Cildinizdeki gözeneklerin büyümesini engellemeye destek olur ve cildinizi pürüzsüzleştirir.

Thalia Natural Beauty Sakura El Kremi

THALIA NATURAL BEAUTY SAKURA EL KREMİ

Thalia Natural Beauty Sakura El Kremi, yaşlanma karşıtıdır. Sakura özleriyle çok yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlar.

Yaşlanma karşıtı Thalia Natural Beauty Sakura El Kremi, sakura özleriyle çok yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlar. Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik eder. Bir yandan cildinizin elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olabilir. Pürüzsüz ve neme doymuş bir cilt yaratır. Ayrıca cildinizi yumuşacık yapar.

Doğanın mucizevi simgesi sakura, kuruyan ellerinize doğal içeriği ve tatlı kokusuyla tazeleyici bir bakım sunar.

Thalia Natural Beauty Sakura Yaşlanma Karşıtı Krem

THALIA NATURAL BEAUTY SAKURA YAŞLANMA KARŞITI KREM

Thalia Natural Beauty Sakura Yaşlanma Karşıtı Krem ile sakura ağacı çiçeğinin (kiraz çiçeği)  kadim gücünü cildinize taşıyın.

Sakura Yaşlanma Karşıtı Krem, kuruyan ve matlaşan cildinizi çok yoğun ve derinlemesine nemlendirir. Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik ederek yaşlanma karşıtı fayda sağlar. Bir yandan cildinizin elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olabilir. İçeriğindeki değerli yağlar ve hyalüronik asit takviyesiyle cildinizin yıpratıcı dış etkenlere karşı güçlenmesine ve gözeneklerin büyümesinin engellenmesine yardımcı olur, cildinizi pürüzsüzleştirir.

Thalia Natural Beauty Sakura Sabun

THALIA NATURAL BEAUTY SAKURA SABUN

Thalia Natural Beauty Sakura Sabun cildinizi kurutmaz. Yoğun nemlendirici özelliğiyle öne çıkan yaşlanma karşıtıdır. Yumuşak ve bol köpüğüyle hem yüzünüze hem vücudunuza eşsiz bir bakım sağlar.

Yoğun nemlendirici özelliğiyle öne çıkan yaşlanma karşıtı Thalia Natural Beauty Sakura Sabun  cildinizi kurutmaz. Yumuşak ve bol köpüğüyle hem yüzünüze hem vücudunuza eşsiz bir bakım sağlar.

Bir yandan cildinizin elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olabilir.

Thalia Natural Beauty Sakura Yüz Temizleme Köpüğü

THALIA NATURAL BEAUTY YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Thalia Natural Beauty Yüz Temizleme Köpüğü cildinizin temizlenmesine ve arıtılmasına yardımcı olur.

Yaşlanma karşıtı bu ürün, eşsiz sakura özlerinin yanı sıra bisabalol gibi değerli yağlarla cildinize kaybettiği nemi geri kazandırır. Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik eder ve cildinizin elastikiyetini artırır. Pürüzsüz ve neme doymuş bir cilt yaratır.

Duru ve tazelenmiş cildinizin bakımını Thalia Natural Beauty Sakura Yaşlanma Karşıtı Krem ile devam ettirebilirsiniz.

Thalia Natural Beauty Sakura Yüz Maskesi

THALIA NATURAL BEAUTY YÜZ MASKESİ

Thalia Natural Beauty Yüz Maskesi, yaşlanma karşıtıdır ve cildinizde kolajen oluşumunu teşvik eder. Thalia Natural Beauty Yüz Maskesi, içeriğindeki sakura özleriyle çok yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlar.

Yaşlanma karşıtı Thalia Natural Beauty Yüz Maskesi, içeriğindeki sakura özleriyle çok yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlar. Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik eder. Bir yandan cildinizin elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olabilir. Pürüzsüz ve neme doymuş bir cilt yaratır.

Bisabalol, lavanta, papatya gibi özlerle cildinizi temizler, ferahlatır, rahatlatır. Sheabutter ve pirinç kepeği gibi değerli yağlarla nemlendirme özelliğini pekiştirir. Bepanthol ve E vitaminiyle yaşlanma karşıtı besleyici bakım sunar.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.