sadsad x
asdasd
pop.jpg (61 KB)
ic-banner-2909-1.jpg (67 KB)
Ebru ŞALLI by THALIA

Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu - 200 ml

Ürün Kodu : SALLI-001
162,99 TL
122,24 TL
25indirimli
116,12 TL
Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu içerdiği bitkisel etken maddeler sayesinde portakal kabuğu görünümünü azaltır.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu ile selülitsiz bir yaşam mümkün!

  Ürün Detayları:
  Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu; selülite dur demek için, gücünü doğadan ve teknolojiden alan Akten Kozmetik’in Ar-Ge Laboratuvarı’nda özel olarak geliştirilmiştir.

  Sorunlu bölgelere masajla uygulanan Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu aktiflerin cildin alt tabakalarına taşınmasını sağlayan eşsiz niozom teknolojisiyle dolaşımın hızlanmasını sağlar. İçeriğindeki bitkisel etken maddelerle ciltteki portakal kabuğu görünümünün azalmasına, kol ve bacaklardaki yağ hacminin görüntüsünün iyileşmesine, daha sıkı ve pürüzsüz olmasına, yeniden şekillenmesine yardımcı olur.

  Nar, melisa, arnika, biberiye, adaçayı ve ardıç özleriyle desteklenen formülüyle yeni selülit oluşumunu önlemeyi destekler. Yoğun nemlendirici özelliğiyle cilde yumuşak bir görünüm kazandırır.

  Selülit Nedir ve Neden Oluşur?

  Selüliti kısaca, cildimizin altında aşırı yağ birikimiyle oluşan bir dolaşım bozukluğu olarak tanımlayabiliriz. Selülit, cildimize bir portakal kabuğu görünümü verir ve özellikle bacak, kalça, göbek, kol bölgelerinde toplanır. Bir estetik problemi olarak karşımıza çıkan selülit aynı zamanda bir sağlık problemidir. Genetik faktörler, hormonal ve kan dolaşımı bozuklukları, bağ dokusundaki zayıflıklar kadar kötü beslenme, hareketsiz bir yaşam ve stres gibi sebepler de selülit oluşumunu tetikler. 20 yaşın üzerindeki kadınların %85’inde az ya da çok selülit görülmektedir, sadece kilo problemi olanlara özgü bir cilt problemi değildir.

  Teknik Detaylar:
  Eşsiz niozam ve 3D teknolojisine sahiptir.
  Özel formülü sayesinde leke ve yağ izi bırakmaz.
  SLS, SLES, paraben, parafin, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez.
  Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Ürün Kullanım Şekli:
  Ürünü sabah ve akşam, aşağıdan yukarıya dairesel hareketlerle birkaç dakika boyunca masaj yaparak uygulayın.
  Daha iyi sonuç almak için sporla destekleyin.
  Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu düzenli kullanıldığında doğal çözüm ve derinlemesine etkiyi ifade eden 3D teknolojisiyle de cildinize hayat katar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.