Ebru ŞALLI by THALIA

Ebru ŞALLI by THALIA - Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu 200 ml

Ürün Kodu : SALLI-001
125,08 TL
99,00 TL
21indirimli
Havale/EFT
 : 
94,05 TL

Sorunlu bölgelere masajla uygulanan Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu; aktiflerin cildin alt tabakalarına taşınmasını sağlayan eşsiz niozom teknolojisiyle dolaşımın hızlanmasını sağlar. 

İçeriğindeki bitkisel etken maddelerle ciltteki portakal kabuğu görünümünün azalmasına, kol ve bacaklardaki yağ hacminin görüntüsünün iyileşmesine, daha sıkı ve pürüzsüz olmasına, yeniden şekillenmesine yardımcı olur. Eşsiz niozam ve 3 D teknolojisine sahiptir. Özel formülü sayesinde leke ve yağ izi bırakmaz. 


Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Ürün bilgileri: 

  Selülitsiz bir yaşam mümkün!

  Selüliti kısaca, cildimizin altında aşırı yağ birikimiyle oluşan bir dolaşım bozukluğu olarak tanımlayabiliriz. Selülit, cildimize bir portakal kabuğu görünümü verir ve özellikle bacak, kalça, göbek, kol bölgelerinde toplanır. Bir estetik problemi olduğu kadar bir sağlık problemidir de. Genetik faktörler, hormonal ve kan dolaşımı bozuklukları, bağ dokusundaki zayıflıklar kadar kötü beslenme, hareketsiz bir yaşam ve stres gibi nedenleri de vardır. 20 yaşın üzerindeki kadınların %85’inde az ya da çok ölçüde selülit görülür. Üstelik sadece kilo problemi olanlara özgü bir olgu değildir.

  Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu; selülite dur demek için, gücünü doğadan ve teknolojiden alan Akten Kozmetik’in Ar-Ge Laboratuarı’nda özel olarak geliştirilmiştir. 

  Sorunlu bölgelere masajla uygulanan Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu; aktiflerin cildin alt tabakalarına taşınmasını sağlayan eşsiz niozom teknolojisiyle dolaşımın hızlanmasını sağlar. İçeriğindeki bitkisel etken maddelerle ciltteki portakal kabuğu görünümünün azalmasına, kol ve bacaklardaki yağ hacminin görüntüsünün iyileşmesine, daha sıkı ve pürüzsüz olmasına, yeniden şekillenmesine yardımcı olur.

  Nar, melisa, arnika, biberiye, adaçayı ve ardıç özleriyle desteklenen formülüyle yeni selülit oluşumunu önlemeyi destekler. Yoğun nemlendirici özelliğiyle cilde yumuşak bir görünüm kazandırır.  


  Düzenli Kullanım, Doğal Çözüm ve Derinlemesine Etkiyi ifade eden 3D teknolojisiyle de cildinize hayat katar!


  Teknik detaylar:

  Eşsiz niozam ve 3 D teknolojisine sahiptir. Özel formülü sayesinde leke ve yağ izi bırakmaz. SLS, SLES, paraben, parafin, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.  

  Kullanım şekli:  

  Ürünü sabah ve akşam, aşağıdan yukarıya dairesel hareketlerle birkaç dakika boyunca masaj yaparak uygulayın. Daha iyi sonuç almak için sporla destekleyin.

    


   

En Çok Satılanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.