sadsad x
asdasd
18-24-ekim-şampuanküçük.jpg (91 KB)
Ebru ŞALLI by THALIA

Ebru ŞALLI by THALIA - Karın Bölgesi İnceltici Jel 125 mL

Ürün Kodu : 1.7.THA.14315
138,99 TL
Cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını ve muntazam hatlara sahip olmasını destekler. Özel masaj etkili başlığı ile Ebru ŞALLI by THALIA ürünü masaj etkisi yaratarak size pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde düzenli kullanıldığında daha sıkı bir cilt dokusu oluşmasına ve cildin form kazanmasına yardımcı olur.

İçeriğindeki Kafein ve Ginseng özü sayesinde kullanım sırasında masaj ile dolaşımı uyararak vücut hatlarınızı belirginleştirmeye yardımcı olur.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • EBRU ŞALLI by THALIA KARIN BÖLGESİ JELİ

  AŞIRI YAĞ DOKUSU KİTLESİ NASIL OLUŞUR ?

  Beyaz yağ dokusu kitlesinin yanlış biçimde düzenlenmesi, yağ dokusunun estetik açıdan olumsuz etkilere yol açarak aşırı miktarda üretilmesine neden olur. Yağ kitlesinde görülen değişimler, yağ hücrelerinin şekil ve/veya sayısındaki değişikliklerden kaynaklanır. Yağ hücreleri sayısındaki değişim, öncül yağ hücrelerinin çoğalmasının ve farklılaşmasının karmaşık etkileşimi sonucunda ortaya çıkar.

  EBRU ŞALLI by THALIA KARIN BÖLGESİ JELİ, cildin kalınlığını, sağlamlığını, sıkılığını artırmak ve yağ dokusunun yıkımını uyarmak üzere AKTEN KOZMETİK AR- GE laboratuvarı tarafından özel olarak tasarlanan SLIMACTIVE ve eşsiz NIOZOM TEKNOLOJİSİ’ ni kullanan yenilikçi ve inceltici bir aktif bileşimdir. SLIMACTIVE, şekil verici ve inceltici vücut bakımı için uygun olan niozom kürecikleri içine hapsedilmiş Kafein, Genistein ve Punisik asitin güçlü bir kombinasyonundan olusur.

  Abdominal bölge için özel olarak geliştirilmiş formulüyle cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak elastikiyet kazanmasına yardımcı olur.

  İçeriğindeki etken maddeler sayesinde düzenli kullanıldığında daha sıkı bir cilt dokusu oluşmasına ve cildin form kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Kafein ve Ginseng özü sayesinde kullanım sırasında masaj ile dolaşımı uyararak vücut hatlarınızı belirginleştirmeye yardımcı olur. İçeriğindeki nar ve soya özleriyle istenmeyen fazlalıkların yeniden oluşumunu engelleyerek sporla birlikte cildinizi sıkılaştırır.

  Cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını ve muntazam hatlara sahip olmasını destekler. Özel masaj etkili başlığı ile Ebru ŞALLI by THALIA ürünü masaj etkisi yaratarak size pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

  Teknik Detaylar :
  Eşsiz Niozom Teknolojisi

  Ürün Kullanımı :
  Daha etkili bir sonuç için, özel tüp ambalajı ve masaj imkanı sağlayan başlığı ile günde 2 defa tercihen spor öncesi uygulanması tavsiye edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.