Ebru ŞALLI by THALIA

Ebru ŞALLI by THALIA - Karın Bölgesi İnceltici Jel 125 mL

Ürün Kodu : SALLI-002
138,43 TL
109,00 TL
21indirimli
Havale/EFT
 : 
103,55 TL

Cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını ve muntazam hatlara sahip olmasını destekler. Özel masaj etkili başlığı ile Ebru ŞALLI by THALIA ürünü masaj etkisi yaratarak size pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde düzenli kullanıldığında daha sıkı bir cilt dokusu oluşmasına ve cildin form kazanmasına yardımcı olur.

İçeriğindeki Kafein ve Ginseng özü sayesinde kullanım sırasında masaj ile dolaşımı uyararak vücut hatlarınızı belirginleştirmeye yardımcı olur. 

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • EBRU ŞALLI by THALIA KARIN BÖLGESİ JELİ

  AŞIRI YAĞ DOKUSU KİTLESİ NASIL OLUŞUR ?

  Beyaz ya dokusu kitlesinin yanlı biçimde düzenlenmesi, ya dokusunun estetik açıdan olumsuz etkilere yol açarak aırı miktarda üretilmesine neden olur. Ya kitlesinde görülen deiimler, ya hücrelerinin ekil ve/veya sayısındaki deiikliklerden kaynaklanır. Ya hücreleri sayısındaki deiim, öncül ya hücrelerinin çoalmasının ve farklılamasının karmaık etkileimi sonucunda ortaya çıkar. 

  EBRU ALLI by THALIA KARIN BÖLGES JEL, cildin kalınlıını, salamlıını, sıkılıını artırmak ve ya dokusunun yıkımını uyarmak üzere AKTEN KOZMETK AR- GE laboratuvarı tarafından özel olarak tasarlanan SLIMACTIVE ve esiz NIOZOM TEKNOLOJS’ ni kullanan yenilikçi ve inceltici bir aktif bileimdir. SLIMACTIVE, ekil verici ve inceltici vücut bakımı için uygun olan niozom kürecikleri içine hapsedilmi Kafein, Genistein ve Punisik asitin güçlü bir kombinasyonundan olusur. 

  Abdominal bölge için özel olarak geliştirilmiş formulüyle cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak elastikiyet kazanmasına yardımcı olur. 

  İçeriğindeki etken maddeler sayesinde düzenli kullanıldığında daha sıkı bir cilt dokusu oluşmasına ve cildin form kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Kafein ve Ginseng özü sayesinde kullanım sırasında masaj ile dolaşımı uyararak vücut hatlarınızı belirginleştirmeye yardımcı olur. İçeriğindeki nar ve soya özleriyle istenmeyen fazlalıkların yeniden oluşumunu engelleyerek sporla birlikte cildinizi sıkılaştırır. 

  Cildinizin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını ve muntazam hatlara sahip olmasını destekler. Özel masaj etkili başlığı ile Ebru ŞALLI by THALIA ürünü masaj etkisi yaratarak size pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

  Teknik Detaylar :

  Eşsiz Niozom Teknolojisi

  Ürün Kullanımı :

  Daha etkili bir sonuç için, özel tüp ambalajı ve masaj imkanı sağlayan başlığı ile günde 2 defa tercihen spor öncesi uygulanması tavsiye edilir.
En Çok Satılanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.