sadsad x
asdasd
Cildiniz ve Saçlarınız Tatilde de Thalia’ya Emanet
15 Temmuz 2019

Siz nereye saç ve cilt bakım ürünleriniz oraya.

Tatilde ihtiyacınız olan her şey Thalia Natural Beauty’nin İstanbul, Antalya, Kapadokya ve Bodrum Seyahat Setleri’nde bir arada.

Bu yaz da doğal ürünler ve doğallık moda. O yüzden makyajdan uzaklaşıyor, cildimizi tertemiz yapıyor, cildimizin ve saçlarımızın bakımına özen gösteriyor ve “en doğal biz” oluyoruz. Thalia Natural Beauty’nin tatilinizin süper kahramanları olmaya aday Seyahat Setleri bunun için yaratıldı.

Cilt ve saç bakım ürünlerinden oluşan Thalia Natural Beauty Seyahat Setleri, ülkemizin cennet köşelerinin isimlerini taşıyor; İstanbul, Antalya, Kapadokya ve Bodrum. Thalia Natural Beauty markasıyla tanışmak ve daha sonra benzer içerikteki orijinal boy ürünlere geçmek için bir basamak olabilecek bu setlerden biri mutlaka sizin için!

 

Vücut bakımınız için Thalia Seayahat Seti - İstanbul 

Thalia Natural Beauty İstanbul Seyahat Seti; duş jeli, vücut losyonu ve sabundan oluşuyor. Temel yağ asitleri ve E vitamini açısından zengin yüzde 100 organik argan yağı ile E, D, K vitaminlerinin deposu niteliğindeki zeytinyağının eşsiz buluşmasıyla İstanbul’un büyüsünü cildinizde hissedeceksiniz. Cildiniz neme doyacak, daha pürüzsüz ve yumuşacık olacak. Cildinizin derinlerine kadar nüfuz eden bu ürünler sayesinde hava değişimleri ve çevresel etkenler sebebiyle kaybettiğiniz doğal görünümü tekrar kazanacaksınız.

 

Yüz bakımınız için Thalia Seyahat Seti - Kapadokya 

Thalia Natural Beauty Kapadokya Seyahat Seti; yüz temizleme jeli, makyaj temizleyicisi ve yüz kreminden oluşuyor. Organik tsubaki (Japon gülü) ve jojoba yağı içeren bu ürünlerle Kapadokya’nın gizemini yüzünüzde hissedeceksiniz. Cildiniz makyaj kalıntıları ve yüzey yağlarından nazikçe arınırken nemlenecek, tazelenecek, pürüzsüzleşip ipeksi bir yumuşaklığa ulaşacak, esnekliği artacak. Güneşin olumsuz etkileri de yok olup gidecek.

Saç bakımınız için Thalia Seyahat Seti - Antalya 

Thalia Natural Beauty Antalya Seyahat Seti; şampuan, saç kremi ve saç bakım yağından oluşuyor. Aloe vera özsuyu ve adaçayı özleriyle Antalya’nın ışığını saçlarınızda hissedeceksiniz. Saçlarınız benzersiz bir bakımla canlanıp nemlenecek, saç köklerinizin dayanıklılığı ve esnekliği artacak, sağlıklı bir şekilde uzaması desteklenecek, saç kırıklarınız onarılacak. Saç deriniz ise nefes alıp rahatlayacak. Sonuç olarak saçlarınız ekstra bir parlaklık ve yumuşaklık kazanacak.

Erkek bakımı için Thalia Seyahat Seti - Bodrum 

Erkeklere özel hazırlanan Thalia Natural Beauty Bodrum Seyahat Seti; şampuan, duş jeli ve deo parfümden oluşuyor. Lime (misket limonu) ve mentol içeren bu ürünlerle Bodrum’un neşesini saçınızda ve cildinizde hissedeceksiniz. Yağ ve kepekle savaşmak üzere çift etkili formüle edilen şampuan, saç derinizi ve saçınızı yağdan arındıracak, saç derinizi anında rahatlatacak. Değerli yağlarla cildiniz doğal nemini korurken daimi bir tazelik yaşayacak, tahrişlerden uzak kalacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.