sadsad x
asdasd

Bu güzelliğe “evet” deyin

07 Nisan 2020
Bu güzelliğe “evet” deyin

Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda özel bileşenlerle geliştirilen, bol köpüğü ve yumuşak yapısıyla dikkat çeken Thalia Natural Beauty Papatya Sabunu düzenli kullanıldığında cildinizi güzelleştirir, cildinizin parlaklığını kazanmasına ve saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur.

Papatya sadeliktir, saflıktır, güzelliktir. Belki de “mutluluklar küçük şeylerde saklıdır” inancının gerçeğe dönüşmüş halidir.

Bileşikgiller ailesinden papatya, anavatanı olan Türkiye’nin her yerinde yetişir; mayıs ve ağustos ayları arasında bazen yol kenarlarında bazen kırlarda karşımıza çıkıverir, içimizi mutlulukla doldurur. 20 ila 50 cm arasında boylanan papatyanın “kır papatyası, gerbera ve margarit” gibi çeşitleri vardır. Beyaz ve sarının harika bir bileşimini sunan alçakgönüllü papatya, güzel olduğu kadar yararlıdır da.

Kurutulup çay olarak tüketildiğinde veya haşlanıp lapa olarak kullanıldığında iştah açar, idrar ve gaz söktürür, hazmı kolaylaştırır, gribal enfeksiyonların giderilmesine katkı sağlar, boğaz ve bademcik iltihapları ile dişeti rahatsızlıklarını azaltır, ateşi düşürür, mikropları öldürür, regl ağrılarına iyi gelir, hemoroid tedavisinde iyileştirici rol üstlenir. Papatya ayrıca uykusuzluğu giderir, stresi ve depresyonu hafifletir, vücudu ve sinirleri rahatlatır.

 

Hem antioksidan hem antibakteriyel

Papatya, bunların yanı sıra cildimiz ve saçlarımız için de son derece faydalıdır. Cilde faydalarını cildi güzelleştirip tazelik kazandırmasından iyi bir tonik ve makyaj temizleyicisi olmasına, güneş ve hamilelik lekelerini gidermesinden akneleri, sivilceleri ve gözaltı morluklarını yok etmesine kadar sıralamamız mümkün. Antioksidan papatyanın cildimiz üzerindeki yaşlılık etkilerini azaltmakta da önemli bir rolü vardır. Cildi ölü hücrelerden temizleyen papatya, aynı zamanda antibakteriyeldir. Papatyanın saçlara etkilerine gelince… Saçları besleyip güçlendirir, dökülmeleri azaltır, kepek sorununu çözer, saçlara doğal bir parlaklık kazandırır. Kaynatılan papatyaların suyunun saç rengini açmak için sıklıkla kullanıldığını da belirtmeliyiz.

 

Bol köpüğü ve yumuşak yapısıyla mükemmel bir banyo sabunu

Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda özel bileşenlerle geliştirilen Thalia Natural Beauty Papatya Sabunu, düzenli kullanıldığında cildinizi güzelleştirir, cildinizin parlaklığını kazanmasına ve saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildinizdeki istenmeyen oluşumların önlenmesini destekler.

Hayvansal yağ, kostik ve paraben gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen, yüzde 100 doğal Thalia Natural Beauty Papatya Sabunu’nu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu sabun sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

Özel parfümüyle dikkat çeken Thalia Natural Beauty Papatya Sabunu’nu köpürterek yüzünüzü yıkayın, maske şeklinde 2-3 dakika beklettikten sonra soğuk suyla durulayın. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak suyla köpürtüp tüm vücudunuza uygulayın ve bir süre bekleyip ılık suyla durulayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.