sadsad x
asdasd
Thalia

BlueLite Mavi Işık Korumalı Cilt Bakım Seti

Ürün Kodu : 8699490314166
142,99 TL
135,84 TL
Thalia BlueLite Mavi Işık Korumalı Cilt Bakım Seti ile ışıldayın.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Jel Yüz Kremi ile dijital yaşlanmayı durdurun!

  Ürün bilgileri:
  Bilgisayar, tablet ve cep telefonu ekranlarından yayılan mavi ışık cildinizi yaşlandırır, cilt tonunda farklılıklara (pigmentasyon), donukluğa, elastikiyet kaybına ve kırışıklığa neden olur.
  Ama her sorunun bir çözümü var! Dijital yaşlanmanın çözümü ise Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Jel Yüz Kremi.

  Tüm teknolojik gelişmeleri takip eden ve yoğun AR-GE çalışmaları yapan Akten Kozmetik’in kendi laboratuvarında geliştirdiği Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Jel Yüz Kremi, cildin mavi ışığın sebep olduğu erken yaşlanma belirtileriyle mücadele etmesine, ayrıca UVA/UVB gibi zararlı ışınlardan korunmasına yardımcı olur.

  Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Jel Yüz Kremi, çevresel faktörlere karşı yeni bir cilt koruma düzeyi sunar. Ürün yeni nesil teknolojisi sayesinde güçlü ışın emiciler olan green algea ve chlorella özü gibi aktif bileşenleri etkin bir biçimde kullanarak yarı örtücü bir fonksiyonel film tabakası oluşturur, uzun süreli koruma ve nemlendirme etkisi sağlar.

  Maksimum fayda için yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininizi Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Göz Çevresi Serumu ile tamamlayın.

  Teknik detaylar:
  SLS, SLES ve paraben gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Kullanım şekli:
  Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Jel Yüz Kremi’ni temizlenmiş cildinize uygulayın. İşaret parmaklarınıza aldığınız ürünü yukarı doğru vuruşlarla yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak yedirin. Ürün makyaj bazı için idealdir.

  Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Göz Çevresi Serumu-15 ml


  Ürün bilgileri:

  Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Göz Çevresi Serumu ile mavi ışığın neden olduğu erken yaşlanma belirtilerini engelleyin!

  Dijital yaşlanmadan en büyük payı da gözlerimiz alıyor. Çünkü bu cihazların ekranından yayılan mavi ışık göz çevresini hem zararlı etkilere maruz bırakıyor hem de kırışıklıklara neden oluyor.

  Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Göz Çevresi Serumu, göz çevresini çevresel etkilerden korumaya, mavi ışığın ve UVA/UVB’nin sebep olduğu erken yaşlanma belirtileriyle mücadele etmeye yardımcı olur. Net, düz tonlu ve parlak bir cildin oluşmasını destekler. Canlandırıcı nemlendirme desteğiyle cildi besler. Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Göz Çevresi Serumu’nun nemlendirici etkisi epidermise yüksek hidrasyon sağlayan kapsüllenmiş nemlendiricilerin (laminaria digitata+vejetal gliserin) dengeli bir karışımına dayanır.

  Maksimum fayda için yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininizi Thalia Natural Beauty Mavi Işık Karşıtı BlueLITE Jel Yüz Kremi ile tamamlayın.

  Teknik detaylar:
  SLS, SLES ve paraben gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Kullanım şekli:
  Thalia Natural Beauty BlueLITE Göz Çevresi Serumu’nu temizlenmiş kuru cildinize uygulayın. İşaret parmaklarınıza aldığınız ürünü göz çevrenize hafif vuruşlarla yedirin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.