sadsad x
asdasd
Biraz çabayla daha zinde ve pürüzsüz kollara sahip olmamız mümkün!
15 Ağustos 2018

Biraz çabayla daha zinde ve pürüzsüz kollara sahip olmamız mümkün!

Tamam, mini etek veya şort giymeyelim, göbeğimizi bol tişörtlerle veya elbiselerle kapatmaya çalışalım ama ya hafiften sarkmaya başlamış, üstelik selülitli kollarımızı ne yapacağız?

Kollardaki sarkmalar, kadınlardaki önemli estetik problemlerden biri. Spor yapmamak, hormonal değişiklikler, menopoz, hamilelik, ani kilo alımı ve kötü beslenme kollarda sarkmaya neden olabiliyor. Ayrıca yüksek oranda kilo vermiş kişilerde de kol sarkmasına sıklıkla rastlanabiliyor. Bununla birlikte bu problemin asıl sebebi kolajen ve elastin (yapısal bir protein) liflerinin azalması; bu da yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkıyor. Yani kol sarkması, 40 yaşın üzerindeki kadınlarda sıklıkla görülüyor.

Sarkmış kolların toparlanması, vücudumuzun diğer bölgelerinin toparlanmasından biraz daha zor. Bunu önlemenin en etkin yolu da kolların sarkmasını engelleyecek egzersizler yapılmasından ve cilt sıkılığını artıracak ürünler kullanılmasından geçiyor. Tabii ki kolajen dokusunu destekleyecek tofu, soya fasulyesi ve sütü, nohut, yeşil mercimek, kırmızı et gibi ürünleri tüketmek de son derece önemli. Yani mönüler, kolajenin yapı taşı olan protein ağırlıklı olmalı.

Bir de selülit var tabii ki!

Sarkmalar kadar kollarda selülit oluşumu da son derece rahatsız edici olabiliyor. Cildimizin altında aşırı yağ birikmesiyle oluşan selülitler, gerekli bakımlar uygulanmadığı ve tedbirler alınmadığı sürece yoğunluğunu artırıyor ve vücudumuza iyice yerleşiyor. Selülit oluşumunun genetik faktörler, hormonal ve kan dolaşımı bozuklukları, bağ dokusundaki zayıflıklar kadar kötü beslenme, hareketsiz bir yaşam ve stres gibi nedenleri de var.  

Ama hemen üzülmeyin! Gerek kol sarkmalarının gerekse kollarda görülen selülitlerin çözüm yolları da mevcut; yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik Thalia Natural Beauty’nin bu sorunlarla baş etmede yetenekli ürünleri gibi.

İşte Thalia’nın önerileri!

Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu selülite ve sarkmalara dur demek için geliştirildi. Sorunlu bölgelere masajla uygulanan Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu, aktiflerin cildin alt tabakalarına taşınmasını sağlayan eşsiz niozom teknolojisiyle dolaşımın hızlanmasını sağlıyor. İçeriğindeki bitkisel etken maddelerle ciltteki portakal kabuğu görünümünün azalmasına, kol ve bacaklardaki yağ hacminin görüntüsünün iyileşmesine, daha sıkı ve pürüzsüz olmasına, sıkılaşmasına ve yeniden şekillenmesine yardımcı oluyor. Nar, melisa, arnika, biberiye, adaçayı ve ardıç özleriyle desteklenen formülüyle yeni selülit oluşumunu önlemeyi destekliyor. Yoğun nemlendirici özelliğiyle cilde yumuşak bir görünüm kazandırıyor.

Thalia Natural Beauty Sakura Vücut Losyonu,yoğun nemlendirici içeriğiyle cildinizin zarif dokusunu yenilemek ve korumak için formüle edildi. Thalia Naturel Beauty Sakura Vücut Losyonu, içeriğindeki sakura (kiraz çiçeği) özleri sayesinde cildinizi çok yoğun ve derinlemesine nemlendiriyor. Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik ederek yaşlanma karşıtı fayda sağlıyor. E vitamini ve Bepanthol ile zenginleştirilmiş içeriği cildinizin esnekliğini geri kazanmasına, cildinizdeki gözeneklerin büyümesine ve cildinizi pürüzsüzleştirmeye destek oluyor.

Thalia Naturel Beauty Argan Yağlı Losyon yüzde 100 organik argan yağı içeriğiyle cildinize ihtiyacı olan tüm nemi sunuyor, kaybettiği nemi ise büyük bir yumuşaklıkla geri veriyor. Bu şahane ürün cildinizin derinlerine kadar nüfuz ederek, hava değişimleri ve çevresel etkenler sebebiyle kaybettiğiniz doğal görünümü tekrar kazanmanıza yardımcı oluyor. Temel yağ asitleri ve E vitamini açısından son derece zengin olan argan yağı cildinizin yaşlanmasını geciktiriyor, cildin sıkılaşmasını sağlıyor, esnekliğini artırıyor ve antioksidan özelliğiyle cildinizi mikroplardan temizliyor. Ayrıca cildinize gün boyu yoğun bakım yapıyor.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.